• pek bi çok sevilesi, cici bıcır minnoş insan. hastasıyız ailecek. andaç yazsın bana bi de.*
  • bugün çağrışım oyunu oynarken kolonyadan başlayıp baklavanın cevizlerine geldiğimiz, uzun eşek oynarken pantolonunda kafası kadar yırtık oluşması ve tunnel olması hedeflenen deliğinin kanaması nedeniyle kötü bi gün geçiren çok eğlenceli insan. seviyorum ama belli etmiyorum.*
  • bu kişinin beni mercek altına aldığına inanıyorum.mesela ben basket oynarken aniden çıkıp 'oha basket oynuyosunuz izliyim bari biraz' demesi veya daha doğru düzgün tanımadığım haliyle gelip 'sen bozukkapuska değil misin?'demesi veya 'bana benzettiği basketbol oyuncusunun resmini çekip cep telefonunda saklaması,o bakışı,duruşu......
    neyse arkadaşımın arkadaşıysa benim de arkadaşımdır mantığıyla yaklaştım bu gence ,iyi biri gibi.
  • saglam muzik insanı..nesli tukenio bu tiplerin..oyuzden sahip cıkmak gerek..2 temmuz 2005 slayer istanbul konseri gazisidir ayrıca..severek izliyoruz..evet...
  • sınavlarda bazen sinir olup of ya bi dakkaaa şeklinde gıcıklık yapmama rağmen hiç sesini çıkarmayan, mezuniyette dj'i tehdit edip bülent yiğit çaldırma planlarıma ortak edeceğim doğumgünü bıcısı.*
  • (bkz: trt nin pörtleyerek giren reklam jenerikleri/#9544226) entrisinin yazarı. kendisini kıskandığımı itiraf etmek istiyorum.

çünkü, hiç abartmıyorum, yıllardır farkında olduğum şeylerden biridir caafa'nın burada işaret ettiği şey. fakat, allah kahretsin, bunu nasıl ifade edeceğimi bulamıyordum bir türlü - bulsam buraya yazacaktım tabii, sizden gizlim saklım mı var?

ama hazretin olguları kavramsallaştırma becerisi belli ki benimkinden daha keskinmiş. "pörtlemek" - evet ulan, niye olmasın, yansıma ses işte ne güzel.. helal olsun be, iyi bulmuş.
  • bağdemcik ameliyatı konusundaki hislerimi çevremde anlayan tek insan.
  • tuvaletler hakkında cokca fikirleri olan, guzel avatarlar sahibi slayer...
  • unutulmus kayıp yazar, konser yoldası headbanger..koca istanbul'da benden once sevgili buldu ya ben ona yanıyorum*..

ilgili bakınızlar;

(bkz: dave lombardo)
    (bkz: le petit prince)
  • okur statusunden tekrar yazarlıga yukselen burc*aylar boyu inanmaktan vazgecmemis, yememis icmemis, sozluk basında beklemis ve sonunda tekrar yazar olmustur kendisi..butun genclere ders olması gereken bu basarı oykusu yarın radikalde..

ne işin var lan kanada'da?
hesabın var mı? giriş yap