• hugo derler yecuc mecuc ile kafayi kirmis kadin. sila tokasinin kokeni.
  • ne zaman lafı açılsa erkeklerin "offf yavruydu o be; hugo da amma salak karısını, çocukları bırakıp bununla kalmalı ormanda" yorumlarını yaptığı haddinden fazla müstehcen çizgi film karakteri.
  • cocuklugumda bizim eve de gelip beni, annemi, kardesimi filan kacirip daha kaldirir diye korktugum kevase..
  • çocukluğumun kahramanı hugo nun düşmanı güzel hatun. hep düşünüyodum o zaman hugo neden bu fıstık cadıyla evlenmiyor da, kendini savunmaktan aciz hugolinayı kurtarıyor diye. aşkın ve ailenin böyle bişey olduğunu anlamam ergenliğe tekabül etti ki o zaman da hugoyla pek ilgilenmiyodum. tabi hugo ilgilense bile cadı sila hugo'ya bakar mıydı o da ayrı bi polemiğin konusu elbette.
  • hakkı yenmiş örnek cadı. meslektaşları her hafta bir bakire kurban edip, kanını içerken; cadı sila sonsuz hayat ve güzellik için madeninde çalıştırdığı troll lerin terini içmektedir. güzelleşip gençleşirken, dünya kadar troll e de ekmek yedirmektedir. tam bir win-win durumuyken, bu hügo denen anarşist troll isyan eder ve olaylar gelişir...

not: bu madende hiç bir göçük vakası da yaşanmamıştır.
  • (bkz: cadı sıla)
  • 15 sene once falan bu kadın bana çok seksi gelirdi, şimdi baktım hala taş gibi. gelmiş geçmiş en taş oyun karakterlerinde tomb raider kadar etki yaratmıştır bende.
  • biraz alnı geniş.
  • tolgayla hugoya kayan cocugun neden es gectigini anlamadigim sahsiyet.
  • gülüşüne gurban oldugum, cadilar bayramini kutladigim, yesil gözlü seksi cadi.
hesabın var mı? giriş yap