• psikolog değildir.
  • mesleğinde de insanlığında da 10 numara doktorumuz.
  • aynı zamanda da başarılı bir psikanalisttir.
    siz daha "leblebi" demeye karar vermeden, "leblebi"yi fark eder; ayrıca neden demeye karar vermiş olabileceğinizi, bunu düşünmeye neyin/nelerin itmiş olabileceği hakkında da sizi aydınlatır.
    kalıplardan tamamen soyutlanmış bir düşünce tarzı ile sizi en doğru şekilde anlar ve siz ne karar verecek olursanız olun, vereceğiniz kararların sonuçlarında karşılaşağınız her bir yolunun analizi ile parlatır.

kod adı insan, kod adı aşk ve aldatmak, koda adı para kitaplarının yazarıdır.

ayrıca tanıdığım en paragöz olmayan insan olmakla birlikte "-psik" insanları arasında bir ilktir.
    ihtiyaç olmasını beklememek gerektiği fikriyle birlikte, klasik türk insanı mantığı ile ihtiyaç durumunda başvurulmasını tavsiye ederim.

not: reklamım hayranlığımdandır...
  • liv hospital bünyesinde çalışan ortopedi profesörü. skolyoz tedavisinde sayılı doktorlardan birisiymiş. ben ise kendisini twitterda skolyoz hastası kardeşi için yardım isteyen kişiye ulaşması ile tanıdım. allah kendisinden razı olsun.

tweet
    cevabı
  • kod adı para adlı kitabı paraya bakışınıza farklılık ve vizyon kazandıran kitaplardandır.
  • ego psikolojik danışmanlık merkezinin sahibi
hesabın var mı? giriş yap