• kötü devlet okulu kantininden 15 liraya alabilecegimiz kalitedeki hamburgerine 75 lira verdim. sinirden kendimi sikicem.
  • 250 gram tavuğu 92 liraya satmaya mı çalışıyolar ben mi yanlış görüyorum amk
  • 100.yıl şubesinden kesinlikle uzak durun.
    saygısızın önde gideni bir sahibi var, esnaf olmayı bilmeyen.

yanlış ürün gönderip üstüne sen kimsin diye müşterisine posta koymaya çalışan bir kadın bu. sipariş verdiğiniz platforma başka yalan markanın müşteri temsilcisine başka bir yalan söylüyor yazık gerçekten.

bu zihniyete sahip bir insanın yiyecek kalitesi ve hijyeni de sorgulanmalı!
  • bursa görükle şubesinin paket siparişlerini muntazam olarak 1 saat sonra getirdiği restaurant.
    gerçi bütün yorumlarda geç kalındığı yazılı olmasına rağmen bile bile lades yapmışım haberim yok.

haliyle 1 saat geçti sipariş gelmedi ben de sipariş verdiğim platformu aradım, sağolsun cajun corner görükle şubesinin sahibi beni aradı "5-10 dk gecikmeler hep olur" gibi yorum yapınca "abi bi özür dileseydin bari" yorumuma karşılık "sen sipariş verdin diye özür dileyecek halim yok" yorumu karşısında "kardeş sen boşver sipariş falan getirme" dedim.

ama keşke "siparişi boşver, sen restaurantçılık da yapma" deseydim diyorum ama bir yandan da baktınız mı koskoca cajun corner adamı seçmişse franchise için bir bildikleri vardır herhalde dedim geçtim.
  • istanbul - bahçelievler şubesi kafasına göre sipariş iptal etmekle meşhur olan burgerci. yemeksepeti'nin verdiği indirim kuponunu kullanıp verdiğim her siparişi ya hava şartlarını sebep göstererek ya da hiçbir sebep göstermeden iptal ettiler.

dünyanın en iyi hamburgerini yapıyor olsanız da bu saatten sonra ne ben sipariş veririm ne de çevremden verdiririm.
  • ümraniye şubesi için konuşmak gerekirse eskiden iyi olan ancak artık sipariş verilmemesi gereken restoran zinciridir. sahibi mi değişti yoksa başka bir sorun mu var bilmiyorum ama eskiden hızlı ve lezzetliyken artık hem çok yavaş hem de çok lezzetsiz.

geçen gün verdiğim sipariş 1,5 saatte gelmeyince haklı olarak iptal etmek istedim. bu arada beni sürekli oyalayıp yolda olduğunu söylediler. ısrarla iptal etmediler, daha sonra gelen siparişi kabul etmeyip geri gönderdim, ona rağmen para iadesi yapmadılar. para da onlarda kaldı yemekler de, boğazlarından geçmiştir umarım.
  • buraya güzel diyen insanın daha önce hiç tavuk yememiş olduğunu düşünürüm. resmen yağ damlıyor tavuklardan, soğan halkasından . kfc nin çeyreği etmez.
  • bu kadar zamdan sonra yaptıkları cajunları yalnızca kendileri yiyecek gibi gözüküyor
  • inanılmaz zamlanan bir yer çok severek yiyordum, cajun mix menü 64 liradan 5 günde 73 liraya çıktı. daha öncede bir kaç böyle zam olayı oldu. 5 günde bir menü nasıl 9 lira zamlanabilir. inanılmaz.
hesabın var mı? giriş yap