• hakkında bu kadar az entry girilince kapandigini sandigim kahvaltici. yok lan ama daha bugun gittim.
  • anadolu yakasında muadilini arayıp da bulamadığım. gerçekten de mutlu kahvaltılar mekanı. peynirli menemen ve uscuk. mutluyum, mutlusun, mutlular...
  • ne zamandır burnumda, gözümde, midemde, aklımda tütüyor. biraz daha gitmezsem gerçekten mutsuzluğumun kahvaltıyla bir ilgisi olacak.
  • yazın içerisi gerçekten kötü kokuyor. havalandırma olarak ciddi problemleri var.
  • beşiktaş' ta 3 tane çakmak kahvaltı salonu bulunuyor, sanırım 2 si aynı yerin farklı şubeleri. bir dahaki gidişimde 3. sünü de soracağım eğer o da aynı yere aitse beşiktaş' ta çakmak görünce kahvaltıya yumulun genjler.
  • saçma sapan bir hesap yöntemi var buranın. daha doğrusu bir yöntem olduğu da şüpheli. zira neyin ne kadar olduğunu bilmiyorsunuz. hesap diyorsunuz beyaz bir kağıda yazıp getiriyorlar, otuz lira, elli lira falan diye. lan dümbük ben ne yedim, kahvaltı ne kadar, menemen ne kadar, kaç çay içtim onların parası ne? tutturabildiğini yazıp getiriyor la herif şaka gibi. ilk başlarda yokluktan gidiyorduk ses etmiyordum ama sikerler böyle işi. ya de ki fiks bir kişi onbeş lira ya da bana adam gibi neyin ne kadar olduğunu gösteren bir hesap getir.
  • adını birden okuyunca genelkurmay'da komutanların filan yemek yediği bir salon sandığım kahvaltı salonu.
  • abartı ötesi pahalı mekan. son zamanlarda üreyen salaş görünelim ama fiyatı kökleyelim mantalitesinin destekçilerinden.

kişi başı kahvaltı 15 tele.(yumurtasız)

boğaz'da bir yerlere gitsen benzer bi paraya doyarsın. burada beşiktaş'ın ara sokağında yokuş aşşağı zeytin yiyorsun.

(bkz: bozmuş)
  • içerisi sıcak ve çok kötü kokuyor, üstelik en son gidişimizde kahvaltımız devam ederken yer boşalsa bile bizi dışarı alamayacaklarını, orayı yeni müşteriye ayıracaklarını söyleyecek kadar da şımarmış durumdalar.

(bkz: bozmuş)
  • ramazanda tadilat adi altinda 1 ay kapaliydi bu mekan ne hikmetse icerdeki diger subede de tadilat varmis. adam gibi yaz oraya ramazanda kapaliyiz, oruc tutmayanlari adam yerine koymuyoruz diye, karsindaki adami enayi yerine koymanin ne anlami var? o gunden beri ugramiyoruz...
hesabın var mı? giriş yap