felidae

  • 1903
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

ilgi manyağı kadın

ben bunlara bağışıklık kazandım sanırdım. ne mümkün. midem kaldırdığında detaylandırmak isterim ama hiçbir şeye yaramayacağını da bilirim. bir bir sıralasam, hatta isim versem, yine de gider püf dersiniz egolarına. yine de ben insanlık görevimi yapayım. önceden dediklerime ek olacak ve onları pekiştirecek şekilde: (bkz: #4154457)

arkadaşları ile sevgili olabilir, eski sevgilileri ile arkadaş kalabilir. aslına bakılırsa tüm arkadaş çevresi potansiyel sevgili adayları ve eski sevgililerden oluşmaktadır. sevgili olmayacak olsa dahi olsa bu ihtimali taze tutmakta bir sakınca görmez. çünkü o samimiyete çok önem verir, e tabi ki arkadaşlarına da. onlar sadece arkadaştır canıııııım. bu hissiyatı uyandırmak için bir çaba göstermemiştir ki sadece kendi olmuştur. durup dururken herkes ona aşık oluyor diye onu suçlayacak halimiz yoktur ya? hem yarın öbür gün ne olacağını kim bilebilir di mi ama? hatrı sayılır bir kalabalık ona aşıktır inanır mısınız? en yakın arkadaşlarının sevgilileri bile vakt-i zamanında mutlaka ilgi manyağı kadınımıza karşı hisler beslemiştir. ve gerçekler gizlenemez. bu sebeple böyle gerçekleri dillendirmekte bir sakınca yoktur. hatta hali hazırda sevgilisi olan kişilere uluorta yazmakta bir sakınca görmez. ne de olsa onlar da kahramanımıza aşıktır, ama farkında değildir ya da aşık değilse de olacaktır. dürüstlüğe çok önem verir ama kendi anladığı ve yorumladığı şekilde, bu tarz dürüstlüğün tanımında gereksiz ya da özellikle eksik bilgi paylaşımı büyük önem taşımaktadır. ha bi de herkesi kendinden çok düşünür, kendinden çok önem verir. her yaptığının alt metninde "seni önemsediğim için" "senin için" "senin iyiliğin için" "seni düşündüğüm için" gizlidir. öyle de iyidir yani. ve bir o kadar çelişkili.

amaaaan ben yazmaktan sıkılıyorum, millet prim vermekten sıkılmıyor arkadaş. yine de orjinalliklerini takdir etmek isterim. dediğim gibi ben bunlara bağışıklık kazandım sanırdım. mamafih hala beni şaşırtmaya ve midemi bulandırmaya devam ediyorlar. yaratıcılıklarına ve yüzsüzlüklerine hayranım. hayatlarının bir ya da bir kaç döneminde ciddi bir travma(lar) yaşadıkları doğrudur. ama her ağır travma yaşayan kadın illa ki ilgi manyağı kadına dönüşecek diye bir kaide olduğunu düşünmüyorum. gördüğüm örneklerden çok daha ağırlarını yaşayan kadınların hayatta kaldığını gördüm. her kadın içindeki yaralı kız çocuğunun yaralarını bu şekilde saracağını sansaydı ne olurdu bu milletin hali. bazılarında bu travmaların sonuçlarının tezahürü bu şekilde maalesef. o bazıları benden mümkün mertebe uzak olsun, tanrı onları ve egolarını korusun.

devamını okuyayım »
18.08.2010 16:36