• şu çocukları böyle zor duruma düşürüp de adam gibi yardım etmeyen devletin varlığını ve gayesini sorgulatır.

bu devlet bu kadar vergiyi ne yapıyor yahu?

saraylar yapımına ve yandaş şirketlere ulufe dağıtmaya harcayacağınıza şöyle gerçek ihtiyaç sahiplerine harcasanıza toplanan vergileri.

cam kemik hastası kardeşlerin yardım çığlığı
  • önedit:

"sakine ve umut eren için gereken 70.000 tl tedavi masrafı slplus group @srknlk “serkan leke”bey tarafından karşılanmıştır. kendisine çok teşekkür ederiz inşallah çocuklarımız bir an önce sağlıklarına kavuşurlar"

https://www.instagram.com/p/b0xtotphc9r/

şuan için tedavi masraflarının bir yardımsever tarafından karşılanacağı söyleniyor.
    başlığı gündemde tutan herkese teşekkür ederim.

-----------

ailenin iletişim bilgileri için (bkz: #93522319)

change.org kampyası başlatılmış ek olarak.

şuan için bir yardım hesabı açılmış fakat resmi izin gerektiği için paylaşılamıyormuş. gelişme olursa ekleyeceğim.
  • lütfen şu harika çocuklara yardımcı olalım.

(bkz: up)

gece gece moralim çok bozuldu. şu an sözlük kurallarını falan s.kmişim amk. :((((

sosyal devlet anlayışı diyenler, almanya bizi kıskanıyorun peşinden koşanlar vicdan ulen biraz vicdan!.. yeter çalıp çırptığınız vatandaşınızla ilgilenin. bu çocuklara halktan önce devletin sahip çıkması gerekiyor!

devlet vatandaşına yetişemiyor mu ? :(((

sinirim bozuldu..............

not: her gün bir entry gireceğim başlık bu başlık... bence siz de öyle yapın! sokayım sizin sigaranıza, bu başlığa rekor kırdırın amk sigaraya gelen zam başlıklarına değil!...

edit: kozm isimli yazar arkadaşımızın gördüğü lüzum üzerine; yardım kampanyası
  • kulak verilmesi gereken naif çığlık. mikrofon kendisine uzatılıncaya kadar yavru kızımız bakışlarıyla önce delik deşik etti. insanların zihninden ve kalbinden düşüremediği, canından çok değer verdiği parayı cam prenses telaffuz etmekte öyle zorlandı ki elimi monitöre uzatıp göz yaşlarını silesim geldi. bahtları açık olsun.
  • tüm sözlük olarak gündemde tutmamız gereken bir başlık. umarım yetkililere sesimizi duyurabiliriz. acil şifalar diliyorum çocuklara.
  • 23 yaşında erkek bir birey olarak beni ağlatan olaydır.

videonun 4. dakikasında muhabirle çocuk arasındaki şu diyalog beni kahretti:
    -...doktor kalkabileceğimi, yürüyebileceğimi söyledi.
    -peki ne gerekiyor bunun için?
    -bunun için yani... yani nasıl söyleyeyim... yani bunun için... yani para gerekiyor onu da ailem karşılayamadığı için yardım istiyorum.

şu çocuktaki kalbin yarısı, bırak yarısını binde biri başımızdakilerde yok...
  • yardım edilmesi, elinden tutulması gereken çocuklar. gündemde tutulması şart.
  • yardım elinin derhal uzatılması gereken çocuklar.

bunun gibi haberleri gördükçe siyasetçilerden, devleti yönetenlerden öylesine tiksiniyorum ki anlatamam. bu çocukların iyileşmesinin bir yolu var ve bunun için gereken tek şey para. bu ağzına sıçtığımın parasını her yere harcıyorsunuz, hatta vergi adı altında cebimizden çalıyorsunuz da bu çocuklara için neden sarf etmiyorsunuz? birilerinin sesini duyurması için illa sosyal medyada ses getirmesi mi lazım? bu nasıl devlet düzeni? bu güzelim çocuklar ekran karşısında ağlasın, yardım istesin diye mi şehit oldu bunca insan?

vatan dediğimiz şey topraktan, bayraktan önce insandır. ve bu vatanın anası ağlıyor.
  • başlık yukarı. devlet ne için var? ne işe yarar sorularını hatırlatan başlık.
  • her hangi bir yerde banka hesabı vs görmedim. yardım için beni bilgilendirebilir misiniz?
hesabın var mı? giriş yap