• bunun aslında nedenleri siyasi yaklaşımlar. çevre ve şehircilik bakanlığı diye bir bakanlık türü olamaz. yada ekonomi ve maliye bakanlığı olamaz. bu bakanlıkları 1 kişi yürütürse illa bir taraf baskın gelir.
  • çanakkaleyi ve yurdumun tüm ağaçlarını bi rahat bırakın.
  • uydu görüntülerine göre tahmini kesilen ağaç sayısı 195 bin olarak hesaplanmış. devletin izin verdiği(!) sayının 4 kat fazlasıymış. 50 bin ağaç kesip ormanın ortasında siyanür kullanımına izin vermek, yakın bölgenin tek su kaynağını bu şekilde yok etmek gerçekten çok güzel kafalar gerektiriyor. güle güle kullanın..

19 temmuz cuma günü çanakkale belediyesi'nin düzenlediği bir etkinlik var. buradan detayları görülebilir.
  • iğrenç bi yönetime sahibiz. bu ağaçlara bu insanlar nasıl kıyabiliyor anlamıyorum.

farkıda mısınız? ülkede üretim yok üretim. hani hazır nereden ne kopabiliriz diye düşünüp bu kadar ağacı katledebiliyorlar. zaten bu aralar yangınlar artmaya başladı. bizim fidan dikmemiz gerekirken bunlar ağaçları ormanları yok ediyorlar.

arkadaşlar imzayın da sesimizi duyuralım.
  • #kazdağlarıhepimizin
  • bıkmadı hımmına koduklarım
  • yeter artk cennet vatanımda yeşil alan kalmayacak.durun artk
  • yeterince orman yangını varken altın bulmak için altından daha değerlisini kesmek ahmaklıktır.
  • pek bir şey değişeceğine inanmasam da verdik imza.
  • bu ne ağaç düşmanlığıdır? nefes alamayacak duruma geldikleri zaman pişman olurlar büyük ihtimal.
hesabın var mı? giriş yap