• sakalli, biyikli bile olsa eminim gusel olabilecek bir tanrica.
  • adinin icinde zeta gecmese bu kadar karizmatik olarak hatirlanir miydi merak konusu olan insan.
  • bilinmeyen tarihi gercekler serisi no. 2: catherine, ... alpha jones, ... beta jones... diye giden 24 karde$in sonuncusudur.
  • michael douglas ile evli kaldığı her sene için 2 milyon dolar aldığını öğrendiğim sayın zeta-jones, ben mi yanlış biliyorum yoksa bu yaptığının başka bir adı yok mu? (hint hint)

çok ayıpladık kendisini, ayrıca americas sweethearts adlı cuma gecesinin ayrılmaması iyi olacak filmde her "kikkkiiiii!" diye bağırdığı an için bir kırbaç darbesi yemesine karar verdik.

ketrin zeta cons- kikiiiiiiiiiii
    hep bir ağızdan- sus be
  • ayrıca iğrenç kamyon çeneli michael douglas kendisini aldatırsa 15 milyon dolar ödemesi üzerine de anlaşmaya varmışlar ki maykıl'ın bu şartlar altında ya çok sansar ya da çok zengin olması gerekiyor. ketrin elini tutturmaya 15 bin dolar, öptürtmeye 35 bin dolar, bir gecesine de 50 bin dolar biçti deseler yarın öbür gün, şaşırır mıyız?

yanlış olmak ketrin, kızlara yakışmamak. (erkeklere de yakışmaz herhalde ama onun başlığı yok kusura bakmayın)
  • evlenmeden once michael douglas'a "beni her aldattiginda 15 milyon $ odeyeceksin" diye anlasma imzalattiran ve bu talihsiz kisiyi daha sonra "ya o beni aldatirsa ne olacak?" paranoyasina surukleyen aktris. ayrica america's sweethearts filminin cekimleri esnasinda julia roberts'in dogal guzelligini kiskanip goz kenarlarindaki yaglari ameliyatla* aldirmis kisi*.
  • bir spielberg* ke$fidir kendisi.
  • bir bankada cali$an memure zehra hanim tipli artist.
  • michael douglas'tan 2. bebeğine hamile olan aktris/dansçı/şarkıcı.
  • (bkz: hastasiyim)
hesabın var mı? giriş yap