• an itibari ile 1. sırada olduğum liste ama giderek arttigini bildigim icin sıfır heyecan resmen gösteripte elletmemek gibi birşey bekliyoruz bakalım.
  • yakın bir vakitte (bkz: öyle umuyorum) kurtulmayı planladığım fakat sıralamadı ki yerimi gördükçe hayıflandığım, umutla beklediğim, bazen umutsuzluga düştüğüm sıralama.
  • 2 yıl bekledikten sonra bugün çıktım.allah kurtarsın beyler. öyle algoritmanında anasını sikiyim.
  • herkes sürekli geri gidiyorsa ileri kim gidiyor amına koyim. ben de sürekli geri düşüyorum.
    bir de mesaj nasıl atabilirim biri mesaj atsa ya da çaylaklar mesaj atamıyorsa bu entrynin altına yazsa çok iyi olur.bir de bizi favorileyen entry'yi nasıl görüyoruz.
    (bkz: çok cahilim keşke ölsem)
  • 23024 şimdi. bir allahın kulu açıklasın bunu. neden artıyor. ben anlayamıyorum hacı.
  • dün 490. bugün 510. sıradayım. 2 senede gelebildiğim en iyi noktadan döndüm.
  • yazsam geriliyorum, yazmasam geriliyorum, sadece okusam hiçbirşey yazmasam yine geriliyorum. ben bakmadığım zaman ilerliyorsam demek ki. yoksa bu mantıkla en sonuncu olmam lazım.
  • listeye 21binlerden giris yaptim 3 gun icinde 24binlere geriledim. bu hizla giderse 1 sene sonra korkarim sira numaram kredi karti numarasina donecek. burdaki sikayetleri gorunce de sozlugun samimiyetinden suphe etmeye basladim.
  • sanirim az cok cozdum, surekli entry girmek gerekiyor. 2 entry girdim, 10 kisi one gectim. peki bu noktada akillara soyle bir soru geliyor: bu durum sozluk kalitesini dusurmez mi?

edit: iki gundur surekli dusuyor. yihhuu
  • baya gerilerdeyim şuanda haydi bakalım kurtula bilecekmiyim bu listeden
hesabın var mı? giriş yap