• sabancı üniversitesi öğretim üyelerinden olan bu zat-ı muhterem matematik dersleriyle iştigal etmektedir.
    kendisi; duruşu, görünüşü, hareketleri ve konuşma tarzı olarak futbol fanatiklerine telegolün efsanevi, unutulmaz adı ahmet çakar'ı hatırlatmakla beraber, 16 ekim 2003 perşembe günü bir dersinde tahtayı silemediğinden dolayı 8-10 tahta üstüste yazmasıyla, bununla uğraşmasıyla öğrencinin gözünde pek saygın ve vefakar bir yer edinmiştir.

(bkz: whatever anliyo musun)
    (bkz: whatever)
    (bkz: whatever)
  • "çarşı grubu geliyor" nedeniyle, ilk dersinde mutlaka "webct boardlarını takip edin, sorunuz olduunda falan yazın. ama öyle şampiyon beşiktaş takıma başarılar falan yazmayın öyle şeyler" temalı iletiyi öğrencilerine bildiren insan.
  • albert kohen erkip ile birlikte sabancı üniversitesi'nin ikinci kedi insanı. inanılmaz tatlı, zeki, bezgin bekir gibi bir hocadır. derste arada sırada kendi kendine konuşma moduna girer. bezgin bezgin yaptığı kendine özgü esprileri genelde sınıf anlamaz.
    bu hocanın bir de bebesi var ben bugün gördüm. tombul yanaklarıyla babasının kopyası. allah bağışlasın.
  • mart ayı itibari ile, her daim sıkıntılı gözüken. hatta bu sıkıntıyı atlatmak için sakal bırakıp görünüşünü değiştiren ve sigara tüketimini katladığını düşündüğümüz sabanci universitesi matematik hocası.
  • kendisi normalde koridorda yürürken düşünceli* olmasına rağmen gülümseyebilen, neşeli gözükebilen bir kişidir, fakat şu ikinci dönemin başından beri farklı düşüncelere* dalmış ve bu düşüncelerin ağırlığından gülümseyemeyecekmiş gibi duran bir kişiliğe bürünmüştür. amfi derslerinde, her ne kadar gizlemeye çalışsa, o eski şahane espritüel kişiliğini tekrar yansıtmaya çalışsa da onu seven ve dikkatle izleyen öğrencilerinin gözünden kaçmayacaktır içinde bulunduğu durum. sevgilerimizi sunuyor, acil selamet diliyoruz kendisine.
    yine de sakalı yakışmış*
  • lsu de doktora yaparken ofisinde olmadigi zamanlarda mutlaka matematik bolumu ,lockett hall, merdivenlerinde sigara icerken gorulen zat-i muhterem.
  • amfiyle interaction halinde ders anlatmayı çok seven, when n is "big" *, "nice" function, "bad" point tadında söylemlerin yaratıcısı sevimli insan. bazen dersi anlatıp anlatıp "ok,şimdi burda hala napıyo bu adam diye düşünenler varsa söyleyeyim aslında çok basit bi şeyden bahsediyorum" diye başlayarak dersin özetini geçmesi derste kopup gitmiş olanları *toplamak açısından son derece faydalı olmaktadır.
  • bugün math201 dersine girerek bizleri çok mutlu eden mukemmel matematik hocası. hakettigi alkısları da adlı zaten. unutmadan ekleyeyim: dersinde gürültü yapanları bizzat dövecegim..
  • gozlerinden ışık sacan mukemmel bir insan, dersinde gürültü yapanı bizzat ben de dovecegim...
hesabın var mı? giriş yap