şükela:  tümü | bugün
  • rezalettir. mehmetçik para için mi savaşıyor lan karaktersiz adam. ota boka her şeye duyarlıydın insanlar bir destek açıklaması yapmanı bekledi sadece. alın ödedim bir destek açıklamasının bedelini kesin sesinizi demektir bu bağış.
  • diğerlerinden de beklediğimiz açıklamadır. sonuçta bu işlerin de bir masrafı var.
  • paranın gücüdür.

not: başlık böyle diye dedim böyle, yoksa cem bey adamdır.
  • sokakta dilenci görünce, cebindeki en düşük bozuk parayı veren insanlar tarafından eleştiriliyor cem yılmaz.

adam sizler gibi klavyeden destek vermek yerine, elimden bu gelir diyerek bağış yapmış.

ve şunu bilin. romantikliğin lüzumu yok.
    parasız savaşamazsın.
    silahın yok. ne yapacaksın? taş mı atacaksın?
    o askerlere yemeği neyle göndereceksin?
    abd'yi süper güç yapan şey, ordusuna ayırdığı bütçedir. paradır.
    bir bakın bakalım yıllık ayırdığı bütçeye.
    keşke herkes böyle duyarlı olsa, bağış yapsa da daha güçlü bir orduya sahip olabilsek.
    bir şeyi de beğenin sayın amına koyduklarım.
  • bu insanların samimiyetine asla inanmıyorum. hesap kitap yapıp kendi çıkarlarını optimize etmekten başka bir şey yapmıyorlar. 1 günlük gelirini bağışladın kemiği attın kurtuldun aferin.

bu ordunun senin parana ihtiyacı yok, ya gizli yap, ya kes sesini otur, midemi bulandırıyosunuz artık.
  • mehmetçik vakfına bağış yapmak yerine saçma sapan sosyal medya şovları yapsa övgüden geçilmeyecek olan başlıktır. şehit ve gazi çocuklarına sahip çıkmanın ne önemi varki önemli olan militarist fotoğraflar paylaşmak.
  • ülke iyice tuhaflaştı. insanlar hiçbir şeyle tatmin olmuyor. tepkisizlik desteksizlik anlamına mı geliyor? adam herkesi ayrı ayrı memnun etsin mi istiyorsunuz?

(bkz: az bilinen efsane duyarlar)
  • vay be allahtan cem yılmaz var yoksa mehmetçik ne yapacaktı.
  • ben de cem'in bu hareketini beğenmedim. sosyal medyada elbette bir beklenti oldu neden destek mesajı vermiyorsun diye ki normal kıbrıs'tan sonra 2. büyük harekat. hemen akabinde bir parasal yardım pek hos durmadı. konu bu değil burada. olmadı yani cem'cim.

basit bir destekliyorum yeterdi. hatta yazmasan bile bence sorun yok yazmayabilirsin.
    ama bu sekilde değil.
  • şimdi cem yılmaz çıkıp dese sorunun çözülmesini istiyorum ama öso olmadan yahut esad ile konuşularak veya sadece öso havadan desteklenerek bla bla bla türetin seçenekleri . adama terörist vatan haini cart curt pisliğinizi dökeceksiniz o da gitmiş en azından ağzını açmadan ordu bizim ordumuz diyerek vakfa bağış yapmış. adam akp'yi desteklemek çanak tutmak zorunda mı lan