• rezalettir. mehmetçik para için mi savaşıyor lan karaktersiz adam. ota boka her şeye duyarlıydın insanlar bir destek açıklaması yapmanı bekledi sadece. alın ödedim bir destek açıklamasının bedelini kesin sesinizi demektir bu bağış.
  • diğerlerinden de beklediğimiz açıklamadır. sonuçta bu işlerin de bir masrafı var.
  • paranın gücüdür.

not: başlık böyle diye dedim böyle, yoksa cem bey adamdır.
  • mehmetçik vakfına bağış yapmak yerine saçma sapan sosyal medya şovları yapsa övgüden geçilmeyecek olan başlıktır. şehit ve gazi çocuklarına sahip çıkmanın ne önemi varki önemli olan militarist fotoğraflar paylaşmak.
  • ülke iyice tuhaflaştı. insanlar hiçbir şeyle tatmin olmuyor. tepkisizlik desteksizlik anlamına mı geliyor? adam herkesi ayrı ayrı memnun etsin mi istiyorsunuz?

(bkz: az bilinen efsane duyarlar)
  • vay be allahtan cem yılmaz var yoksa mehmetçik ne yapacaktı.
  • şimdi cem yılmaz çıkıp dese sorunun çözülmesini istiyorum ama öso olmadan yahut esad ile konuşularak veya sadece öso havadan desteklenerek bla bla bla türetin seçenekleri . adama terörist vatan haini cart curt pisliğinizi dökeceksiniz o da gitmiş en azından ağzını açmadan ordu bizim ordumuz diyerek vakfa bağış yapmış. adam akp'yi desteklemek çanak tutmak zorunda mı lan
  • efsane rapçi tupac’ın keep your head up şarkısında geçen şu cümle özetler “they have money for war but can't feed the poor” yani “savaş için paraları var ama fakirleri besleyemiyorlar”
  • mehmetçik vakfı adı üstünde bir vakıf ve hayatında 20 tl dahi bağış yapmamış para tapınıcıları adamı eleştiriyor. öyle ya da böyle bağışını yapmış sen ne yaptın lan?
  • cem yılmaz komedyen şov dünyasının bir insanı. yani hedefinize koymanız gereken insan bunlar olmamalı. adam ne yapsın am k. gidin hedefe iç işleri bakanını koyun.
hesabın var mı? giriş yap