• sunu ispatlamistir ki: christina aguilera'nin, 50 cent'in, adriana lima'nin amina koyim, cem'imize bisey olmasin!
  • güzel olucaga benziyo..

--- spoiler ---
    cem yılmaz: hedehödö hanım ne düşünüyosunuz?..
    yarısmacı: kutum hakkımda mı?
    cem yılmaz: ee özele girmek istemem ama..
    --- spoiler ---

edit: evet güzel oldu..
  • cem yılmaz'ın yaptığı "otomobil de bir afrodizyaktır" esprisi, stüdyoda kimse tarafından anlaşılmamıştır.

(bkz: arabaya veren kızlar)

(bkz: bir afrodizyak olarak otomobil)
  • hamdi beyin 100.000lik teklfi kabul edildikten sonra, kutudan insallah 150.000 cikar da cem yilmaz da "hadi 50 bin de benden, tamamlayalim 150ye" der diye icimden gecirdim. cem yilmaz boyle bisey yapmayinca, zaten cem yilmazin o 50binden daha fazla yardim yaptigini ya da yapacagini, ve bunu tv karsisinda gostermeyecek kadar mukemmel bir insan oldugunu gordum. kendisini sirf komedyenliginden dolayi degil, mukemmel kisiliginden dolayi kutluyorum.
  • elif'in secmis olduğu kutudan 1 ytl çıkması ve bu duruma kızın uzulecek olması ihtimalini dusunuyor olabilmesi bile cem yılmazın vicdanı olduğunu gostermistir.

cem yılmaz komik olmasın, zeki olmasın ve bir cok iyi sey daha olmasın problem değil. cunku insanmış çunkü vicdanı varmış.

bir cem yılmaz hayranı olarak, varlığını ve kurgusunu sevmediğim bir programda olmasından zerre rahatsız olmadığımı soylemek istiyorum.
  • cem: kaşağı'yı okudunuz mu kim onun yazarı?
    seyirci: ömer seyfettin
    cem: aslında ömer save ettin. o yüzden günümüze kadar gelmiş.

böylesine sıkıcı ve uzunnn bir yarışmayı bu denli eğlenceli hale getirebilmiştir. yurtdışından konuk getirmelerine gerek yok, en süperi bu oldu.

(bkz: 3 mecidiye)
    (bkz: ilk defa kutuma şiir yazılıyor)
  • var mısın yok musun'u izlenebilecek kıvama getiren katılımdır, program tarihinde bugüne kadar yapılan en iyi olaydır.

şöyle bir konuşmaya vesile olmuştur;

acun: kimlerle çalışıyorsun lalelide erol?
    yarışmacı: ruslarla çalışıyorum.
    cem yılmaz: oooooooo, o zaman sen büyük açarsın.
  • bir yarışmacının cem yılmaza sizi bir spor programında izlemiştim ben demesi üzerine cem yılmaz da evet sırıkla atlıyordum diyerek koparmıştır.
  • acun ilıcalı'nın cem yılmaz'ın kendi şovunu yapması için kasten geride durduğunu düşünüyorum. o da çok matrak bir adam olmasına rağmen, sahneyi cem yılmaz'a bıraktı bence. cem yılmaz'dan rol çalmak isteyerek programı gerecek birçok isim tanıyorum.

bu programın müptelası değilim, ama galiba hem hoşça vakit geçirtip hem de hayırlı bir işe vesile olması iyiydi.
    yine de çok abartmamak lazım. küçük elif'in tabii ki işine yarayacak bir sonuç, ama onun gibi veya başka tür dertleri olanlar için tv bir kurtuluş yolu mudur? olsa olsa bir piyango...
    bu akşam elif'e çıktı. allah şifa versin.

hep beraber 40 kere tekrarlayalım mı?
    türkiye cumhuriyeti, demokratik, laik, "sosyal" bir hukuk devletidir.
    (bkz: sosyal devlet)
  • --- spoiler ---

- 200000 iyi para. biz yeri geliyor 200000 için dakikalarımızı veriyoruz.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap