• https://twitter.com/…tatus/1083744774627250177?s=19

bu adresten bipli izlenebilecek samimi dayı.
  • açık sözlülüğü ve netliğiyle takdirimi kazanmış olan dayıdır. ağzına sağlık.
  • böyle bir yiğidi yalnız bırakmak olmaz.
    cengiz ben senin .......
  • silivri’nin soguklarindan korkmayan bir abiye ait soz. surada aslan kesilen hicbirimiz onun kadar cesur degiliz bence.
  • akp'nin kendisini kandıramama nedeni olarak, ilkokul beş'e kadar okumuş olduğunu söyleyen dayıdır.
    demek memleketin yarısı en fazla ilkokul dört terk.
  • tamam dayı biraz ileri gitmiş ama eminim küfür etmeden benzer şeyleri söyleseydi yine silivri muhabbeti yapılacaktı. espri yaptığınızı sandığınızı biliyorum ama böyle böyle normalleşiyor bu saçmalıklar. haksızlığa dur demenin karşılığı bu olmamalı.
  • helal olsun amcaya. söylediği her şey doğru.
    fakat bütün ahlaki duyguları yok sayan bir insan grubu ile karşı karşıya türkiye ve hiç bir şey yapamıyoruz.
  • bakın aradaki küfürleri çıkarırsanız adam oldukça mantıklı şeyler söylüyor. cengiz inşaat ses kaydına cevap olarak aynı tepkiyi vermesi de hoş, bunun cezai bir karşılığı olmamalı çünkü cengizler bizim amımıza koyarken iyi, amca onlara aynısını söylerken kötü, yok öyle yağma.

eğer hapise düşerse de temiz çamaşırını, aylık bir karton sigarasını da ben karşılayacağım amcanın. tşkrlr.

edit : türkçe dersi vermeye çalışanlara itafen yapılan bir edit'tir, telefondan entry yazarken bazen otomatik düzeltme dediğimiz zımbırtı yüzünden hatalar olabiliyor. insan gibi uyaranlara sözüm yok ama yazım hatalarını insanlara küfürlü bir şekilde belirten ve sırf tek bir yazım hatasını farkedip bunu da insanların yüzüne alaycı/küfürlü bir şekilde vurunca kendini allah zanneden gerizekalılar, sizin bu sözlükte işiniz yok. beyinsiz it sürüsü.
  • ülkemin saygın, seçkin, elit, entel, girişgen vip vatandaşına karşı edilen küfür. 155 ' i aradınız mı?
  • hislerimize tercüman olan dayının sözleri. kralsın dayım, ağzın bal yesin, ömrün uzun olsun. ellerinden öperim.
hesabın var mı? giriş yap