• adamın saçma açıklamaları bir tarafa gazeteciler de resmen taşağa aldılar. ayıp ettiler o kadar yaşlı adama.
  • derbi sonrasi konusmasinda besiktasin avrupa performansi icin “kasip kavuruyor” demistir. az kalsin avrupa fatihi diycekti zor tuttu kendini *
  • trabzonspor maçını kazandığımızı zanneden yöneticimsi. galatasaray sizlerden kurtulduğu gün kurban keseceğim kurban.
  • 27 mart 2011 tarihinde yapilmakta olan kongrede erdogan bayraktar'dan adnan polat'a uzanan bir listede bir cok kisiye verdigi ayarlarla taraftarin gonlunde taht kurmus degerli galatasaray'li.

edit: yonetime girdikten sonra kendini yerin dibine sokmayi basarmistir.
  • kimse yazmamış, kendisi 77 yaşındadır. her şey bir yana, bu tarz görevleri gençlere devretmekte neden diretirler, aklım almıyor.
  • bir fenerli olarak ben utandım bu adamın açıklamalarından.
  • 22 ekim 2017 galatasaray fenerbahçe maçı sırasında haplanmış olabilir. nitekim maç sonrasında söylediklerinin başka bir açıklaması olamaz.
  • inanılmaz kafa açan yanıtlar veren, adeta gazetecilerin tuttuğu mikrofonlara değil de, şerefe diye uzatılan kadehlere karşı konuşan kişi...

bizim bi kazım enişte vardı nur içinde yatsın, bir büyükten sonra böyle kafası güzel olunca kuzenle harçlık koparalım, arabayı alalım diye ağzından girer burnundan çıkardık da ustalıkla savuştururdu ataklarımızı.

bir fenerbahçeli olarak içimi parçalamış, beyaz futbol, telegol, a spor gibi spekülasyonla beslenen medyaya kurban edilmiş yaşlı başlı adam.
  • rizespor maçından sonra şu an canlı yayında show yapmaktadır. resmen geyik yapmakta ve sözlüye kalkan öğrencinin zil çalana kadar zaman geçirmesi gibi saçma sapan laflarla soruları karambole getirmeye çalışmaktadır. röportajın ortasında sağa sola da 'nasılsın canım, allah iyilik versin' diye selam çakmakta. birazdan da bütün gazetecileri 'millet gelin bir çorba içelim' diyerek işkembeciye götürecek sanırım.
  • bir efkan ala konusunca bi sey anlamiyorum bir de bu
hesabın var mı? giriş yap