şükela:  tümü | bugün
 • ön edit: kendisine küfür ve hakaret edilmemesini şiddetli tavsiye ediyorum. profili incelerseniz hakaret eden profilleri tespit ettirip ceza aldırttıkları mahkeme belgelerini bol bol paylaştığını görebilirsiniz. bu yolla sesleri bastırmaya çalışıyorlar. dikkat edin lütfen kendinize.

  https://twitter.com/herkeseadalet01

  adamın yazdıklarını okudukça tüylerimi ürperten hesap.

  katil oğlunu akıl almaz şekillerde savunuyor. neden ceren damar'ı öldürdü de başkasını değil diye soruyor. yuuuuuh.

  "bizlerde unutmayacağız. benimde oğlumun geleceği elinden alındı. 6 ay sonra mezun olacak bir öğrenci, bu olayı hangi şartlar altında işledi, bunu bir sorgulayın lütfen. neden ceren hoca da diğer hoca değil?"
  https://twitter.com/…t01/status/1345323720731201537

  "hasan çok iyi bir eğitim almış insandır. o benim oğlumdur. onun ardında, yaşadığım sürece dimdik duracağım. ona ve bize atılan bütün çirkin sözlerinizi size iade ediyorum. hasan çıkacak, insanlara adalet dağıtmaya devam edecek, bu böyle biline."
  https://twitter.com/…t01/status/1345290876533268481

  "hasan ın olayına benziyor, ondan daha ağır, bakalım bu üniversite hocasını ceren damar gibi kahraman yapacaklar mı? agıt söyleyecekler mi?, baro'lar ayağa kalkacak mı?, yoksa unutulup gidilecek mi?"
  https://twitter.com/…t01/status/1343960654718398475
 • babadır, objektif olmak zorunda değildir. hatta her hal ve koşulda evladının yanında yer alması işin doğası gereğidir. adam topuyla tüfeğiyle ve hatta mantık sınırlarıyla mücadele ederek çocuğunu savunmuş. önemli olan türk yargısı doğru kararı verip gerekli uygulamayı yapabilecek mi?

  malesef esas mesele adalete olan güveni sarsan yargı kararları.
  abuk subuk bahanelerle cezalar indirile indirile ödüle çevriliyor. üzerine de öyle bir infaz rejimimiz var ki hapiste yatmak gerçekten büyük yetenek gerektiriyor. hükümlüleri zorla dışarı atıyolar.
 • ''babadır, savunur'' denmiş ama ben böyle bir suç işlesem babam ilk önce ağzıma örük örük sıçar, sonra da nüfus müdürlüğüne gidip kütüğünden sildirir.
 • senin o allahın belası oğlun, sırf ders notları kötü geldi diye bir insanı bu hayattan kopardı sonsuza dek.
  ınsan kendisinde bir kabahat aramaz mı? ben bu oğlumu nasıl yetiştirdim diye.

  amk ruh hastaları ya.
 • birisine 2 el silah sıkıp sonrasında da 17 kez bıçaklayacak kadar insanlığı yitirmiş bir canlıyı savunan kişidir. bence bu olay analık babalık kavramını önemsiz bırakacak kadar büyük bir canilik. lütfen baba evlat güzellemesi yaparak konuyu saptırmayın yoksa o gencecik yaşta katledilen kadının annesinin babasının kahrından dünyanın yanması gerekir.
 • “hasan çıkacak adalet dağıtmaya devam edecek” demiş.

  (bkz: suçu ve suçluyu övmek)

  ekleme:

  “çünkü bizlerde herhangi bir aile değiliz. yeri geldi devletimizi temsil ettik, yeri geldi canımızı hiçe saydık. bu kadarda üzerimize gelinmesin artık.”

  burada da ülkücü olduğu için ayrıcalık istemiş.

  hiçbir işlem yapılmayacağını benzer vakalardan biliyoruz.
 • bu kafa çok tehlikeli bir kafa. vicdan ve merhametten yoksun olunca insan demek ki böyle oluyor. oğlunu savunmayı geçtim ben nasıl bir çocuk yetiştirdim diye oturup bir kendini de eleştirmesi lazım ama nerdeee.
  t:arsızlar yüzsüz olur sözünün kanıtı bir baba*
 • hassiktirlan gavat
 • üstte ki arkadaşın yorumu gayet net ve açıklayıcı.
 • yuh. yuuhh. yuuuhhhh artık. azıcık vicdan olsun, azıcık.