• ben bu adamın her yazdığından sonra yok artık bu kadar da olamaz diyorum ama her defasında beni şaşırtmayı başarıyor, en son yazdığı şu entryde bunun güzel bir örneği
    (bkz: #49983802)

hayır bu mantıkla işid'e katılmak için neyi bekliyor, en az onlar kadar geri bir mantığı ve onlar kadar kan dondurucu bir bakışa sahip, gerçekten burada harcanıyor gitsin katılsın işid'e, kutsalı olan kuran adına cinayet işlesin,
  • chainard'ın yobaz fikirlerine şaşırıp nick altı giren herkesin entrylerine bakıyorum, geneli ya doğrudan liboş çıkıyor ya da liboşluk eğilimleri gösteriyor. ssg sağolsun artık yazarların siyaset kategorisindeki entrylerine kolayca ulaşabiliyoruz.

ya işte 10 yıl boyunca islam duyarı yapmanın, her türden halk iktidarını darbeye karşı desteklemenin sonu chainard gibilerin ülkeyi ele geçirmesidir. sizin burun kıvırdığınız 28 şubat, 27 mayıs falan bunun gibileri bastırıyordu. siyasal islam gibi insanlık düşmanı bir ideolojiyi savunan insanları mazlum olarak kodlayan herkes bugünlerin sorumlularındandır. chainard ile sokaktaki herhangi bir sağcının tek farkı, chainard'ın söylemlerinde süperego'ya yer olmamasıdır. özleri tamamen aynıdır.

öyle ona da karşıyız buna da karşıyız, şeriata da karşıyız darbeye de karşıyız, 28 şubat mağdurları da bir gezi mağdurları da bir demenin ortadoğu'daki karşılığı budur işte, beyninize kazıyın iyice.
  • kabak tadi vermeye baslamis yazar. entry'lerinde zaten zerre zeka kirintisi bulunmuyor,ama bir de kullandigi kahve jargonu ve ard arda girdigi onlarca entry yuzunden sozlugu cekilmez kiliyor.
  • tam bir gılıyık vakası, sümeyye trolü. sıçanı savunmuyorum, hareket 70 milyona mal ediliyor diyor ama kalkıp 2 örnek üst üste gösterince istediği gruba istediği yaftayı yapıştırmış oluyor aklınca, dayanak olarak da verdiği linklere tutunuyor.

hani metrobüse sıçan dayı vardı bir ara. hastanenin orta yerine sıçan teyzeyle birlikte onun da linkini buraya koyarsam yaptığım ithamı kabul edecek misin? 2 ya da daha fazla örnek insanı haklı çıkartıyorsa eğer ben de haklı mı olacağım şimdi gugıl süleyman?

ayrıca yüzüne tükürsen yarabbi şükür hallerinden vazgeç gugıl süleyman. insanlar seni sevmiyor, senden nefret ediyor. birçoğunun evladı olsan cebine uyuşturucu koyup polise teslim edeceği kıvamda bir vatandaşsın. eldivenle sevmekten imtina edilecek bir tipsin. anla bunu artık.
    bıktık artık en beğenilenlerimizde sana saydırdığımız entryleri görmekten. azalarak bit artık be oğlum*
  • (bkz: gugil faresi)
  • götünden bok eğri çıksa suçu islamda bulacak dingillerin sık sık saldırdığı yazar.
    gerçi siz de haklısınız islam düşmanlığının prim yaptığı yerde saldıracaksınız tabii saldırabileceğiniz kadar.
    birazdan biri islam ülkesinde işlenen bi suçun başlığını açar bir dingil de ''geyçek işlam bu'' bakınızı verir deşarj olursunuz sıkmayın canınızı.
  • islamcı olduğunu iddia eden ülkelerin hiçbirisinden bilim de bilimadamı da çıııkkkmaaaz. önce bu koca çıkmazı kafanıza sokun . nükleer reaktörmüş. rus teknolojisi olmadan ne reaktörü. kaldı ki benim hatırladığım kadarıyla irana o reaktörleri satan bizzat dick chaney in şirketi .
    şimdi gelelim islam dünyası denen sahte dünyadan neden hiçbişeyin çıkmayacağına . bilimsel olarak mümkün değil .
    islamda yasaklar belli. veya sahte islamda yasaklar belli. öyle analizlere gerek yok.
    ilk olarak resim yasaktır . katti yasak . cehennemin en ateşli köşesi ressamlara aitmiş. resim demek sanat demek ilk başta . sanat insan demek . insanlaşmak demek. rönesansla başlıyor batının bilim hikayesi. insanlaşınca papazlar da hurafeleri de kiliseye kapatıldı. yoksa o günkü hristiyan dünyasının ışidden fazlası vardı eksiği yoktu. kökeninde bütün dinler aynıdır .
    resim ve güzel sanatlar gelişince bir akıllı da fotoğraf makinası yaptı . bizde resmin kendisi yasaktı hele ki fotoğraf makinası. fotoğraf makinası yerini kameraya bıraktı . kamera televizyona , televizyon uyduya , uydu radara , radar uzaya gitmeye , uzay görüntüleme sistemleri rontgen ve türevlerine ,onlar yerini bilgisayara , bilgisayar yazılım teknolojilerine , yazılım teknolojileri cep telefonuna , cep telefonu smart telefonlara bıraktı .
    ilerleme devam ediyor . onlar her 10 yılda bir teknoloji geliştiriyor . islam dünyası hala resmin günah olduğu yerde . oysa her yıl o teknolojileri islam dünyası satın alıyor. iki gram aklı olan islam dünyasında bilimden söz edilemeyeceğini zaten bilir.
    gelelim diğer büyük günaha . cayır cayır yakacak bizi bu günah . islamda faiz haramdır . faizin olmadığı yerde bankacılık olmaz. bankacılık yoksa insanlar ilerideki kazançlarını borçlanıp tüketim yapamaz . öyle olmayınca da insanlar ev de alamaz araba da , diğer ihtiyaçlarını da . bunlar olmazsa fabrika da olmaz haliyle .
    kadın zinhar yasak ve günahtır . toplumun yarısı kadın . toplumun yarısının saçının telinin görünmesinden depremler olur önce , afetler seller uyarıdır . sonra cehennem ateşi çıkar o saç telinden . islamda toplumun yarısının aklı yok ki bilim olsun .
    işte size bedevi dini . ya islamda bir yanlış var ya müslümanlarda yanlış var . isteyen istediğini seçsin
  • (bkz: gugli gugli gugli)

not: boş değildir.
  • islamda resim yasak mıdır değil midir bunu islamcılara sormak gerek . söylentilere göre hazreti muhammed cehennemin en alevli yeri ressamlara aittir demiş . ben söyleyenlerin yalancısıyım . eğer söylememişse söylemedi yalandır diyin biz de bilelim . ne gariptir ki iranda yani şii dünyasında hazreti muhammedin resimleri var ama sünni dünyasında yok. varla yok arasındaki fark 1000 yıllık bir fark yaratıyor . evrim de zaten budur . küçük farklar bir soyun veya türün yok olmasına sebep olur .
    doğanın kanunudur ki bu yarışı geçen eğer insansa geçemeyenlere maymun gözüyle bakar
  • her seferinde charizard diye okuyup;

-arkadaş charizard ile ilgili ne yazılmış olabilir ki debeye girsin! diye beni düşüncelere sevk eden.

pokemonla büyümüş nesile selamlar.
hesabın var mı? giriş yap