• gördüğüm en ayrıntılı ve gerçekçi hastane dizisidir. (bkz: jeffrey geiger) tiplemesinin çekiciliği ise tartışmasız bir konudur.
  • bahsi gectigi gibi nbc degil, cbs dizisidir. er ile ayni sezon yayinlanmaya basladigi icin taklit degil rakip denilebilir.

ote yandan bu hastane chicago'nun guneyinde -ki burasi sehrin en ahim sahim kismi degildir-, bagislarla gecinen, buna ragmen degisik tibbi teknolojilerin ilk defa denendigi bir hastanedir. secme sansi olmayan insanlarin yasadigi bir mahallede kurulmasi ve yeni denenen teknikler nedeniyle, komplo teorilerinde yerini almistir.
  • bir bolumunde ameliyathaneye kus girip kalp ameliyatindaki adamin kalbine kaka yapmisti..
  • cok etkileyici ama biraz fazla ayrinti gosteren zaman zaman rahatsiz eden dizi
    jack mcneil isimli doktora galiba asigim
  • aaron'un bir yandan kendiyle uğraşırken hem beyin cerrahlığı hemi de psikiyatri dalında halkına hizmet sunmak için yanıp tutuşması, "naptım ben yeni dul kalmış bi kadına böyle bağırmamalıydım" hezeyanları*, "en son 11 yaşımdayken bowling oynadım----- evet bu konuda iyiyim" "ve sana aşık olabilirim" "ama ama bu oyuncak ölen hastamındı hörggghhh", kızıla çalan saçlarıyla ve derinlik sarhoşluğu yaşayan balık bakışlı yeni doktorun "ikizin var mı senin, onun ölüm yıldönümü nedeniyle böyle acı çekiyorsun*, dişlek hekime hanımımızın "iyi bir anne olmak istiyorum, emily benle arkadaş olabilmeli ama sanırım ben de diğer tüm anneler gibi sadece dırdır edicem" vesveseleri, baş hekimimizin "arkadaşlar sakin olun, evet sayenizde bir dava daha açılıyor aleyhimizde" telkinleri, hele hele histerik cerrah bayanın acınası halleri...

kafam karışıyor bu diziyi izlerken ve hayat bu kadar hele hele bir acil servis bu kadar karman çorman olmamalı sakin olunmalı hatta gerekirse toplu terapi yapılmalı hastalara da izleyenlere de acınmalı daha çok -meli -malı yerli malı yurdun malı demeli diyorum..
  • bu aksam ki bolumunde olen kopek(bordy*) sceneleri ile bana en boktan anilarimi hatirlatan* ve dagitan dizi*.
  • bugunku bolumu ile beni dumura ugratmi$ cnbce dizisi. e butun doktorlar gitti bohhuvee tepkisi vermeme yol acmi$, hayal kirikligina ugratmi$tir.
  • 6. sezonda bütün doktorların değişmesini protesto edip artık izlemicek olduğum eskiden güzel olan dizi.
  • jeffrey geiger geri döndü ve yeniden izlenebilecek bir dizi oldu.
  • kovulma bolumunu kacirdigim icin kahroldugum dizi. ayrica bir anda butun doktorlar ortadan yok olunca diziyi tekrar bastan gosterdiklerini sanmistim..
    (bkz: eksi sozluk haber ajansi)
hesabın var mı? giriş yap