• akape zihniyeti'nden iyidir diye tahmin ediyorum.
  • akp'nin propaganda konusundaki en başarılı kalıcı enstrümanlarından birisi.
    seçmen üzerinde mükemmel etki bıraktırıyorlar, çok güzel kullanıyorlar.

chp onlarca yıldır iktidara hiç gelmediği halde, 1923-2002 arasında tek başına iktidarmış gibi chp'ye giydiriyorlar ve daha önemlisi yutturuyorlar.
    bir nevi akp'nin antikahraman'ı bu zihniyet.
    şahane bir şekilde
    chp zihniyeti = her türlü kötü
    algısını seçmende yarattılar ve kullanıyorlar.
  • kendi beceriksizliklerini yamayacak yer arayan makarnacıların saldırdığı şey. tabi kendini temize çıkarmak için elaleme bok atmak, suçu başkalarına yamamaya çalışmak, tc dincilerinin genetiğinde olan şeydir. 2bin yıl sonra da böyle olacak. çünkü bu dinci zihniyet sakat, kafadan kokmuş ve her beceriksizliklerini chp'ye atmak için sıraya girmiş bulunmaktalar.
  • kıçınızdan uydurduğunuz, anlayamadığınız her boku üstüne yıkmakta hata görmediğiniz sıçmık tesbit.
    bir de çıkmış insanlık vicdan vs demiş.
    lan dalyarak o %65i verirken sadece 7ay önce kilis güllük gülüstanlık mıydı? hiç bir haltı sorgulama,bu şehir değilmi son 5yılda boşanma sayısında patlama yaşayan,habire suriyeli karılarla mağdur mazlum demeden uçkur sevdasına evlenme yarışına giren,suriyeliye kiralayacağı evin hesabını yapan ne ülkeyi ne milleti ne sağda solda patlayan hiç bir bombayı görmeyen duymayan bu kilis değil mi? şehrinin sınırından geçen her ışid'li teröriste geçiş imkanı ver, barınma imkanı ver.kilis otobüsünden inen her hali ışidli olduğu belli olan hiç kimseyi ihbar etme.vs.vs.son 5 yıldır yürütülen suriye politikasına hiç bir eleştirisi olmadığını gösteren bir oy patlaması yaşat iktidar'a.sonra kilisesesver diye ağla.
    ses veriyorum do!
  • tekrar ufak bir hatırlatma: 1950 yılından beri sadece bir kere, o zaman da milliyetçi cephe kazığı sağolsun 1-2 yıl gerçekten iktidar olmuş zihniyettir.

kısacası, bu ülkede sağ, chp'nin iktidarının 3 katı bir süredir, hatta chp'nin milliyetçi/sağcı dönemlerini de katarsak daha da fazlası bir süre iktidar olmuştur.
  • 1940'a kadarki dönem ve sonrası olarak ikiye ayrılır.

ilk dönem, şeriatçıların kuşbaşı yapıldığı şukela bir dönemken, ikinci dönem nato etkisindeki köhneme dönemidir. ilk dönem öyle devrimcidir ki, tahtlarından edilen tarikat şeflerinin kuyruk acısı hala devam eder.
  • ak itlerin -kendilerine göre- şerrinden abd'nin haçlı ordusuna sığındığı zihniyet. kendileri öyle diyor.

ırak ve suriye'den sonra türk'ün cumhuriyetini de abd'nin ordusu ile yıkmayı planlıyorlar herhalde.
  • cehapesi, akapesi aynıdır bu ülkenin. sağı solu elinde kalıyor. mış gibi yapma üstatlarının ülkesinde yarım olmayan bir şey yok.
  • bence gayet yerinde bir zihniyettir. "halk bana oy verdi" deyip kanun, teamül, tüzük hiçbir şey tanımadan boru öttürmeye kalkan, kendisine oy vereni "millet" vermeyenleri "haşhaşi" diye niteleyip, cümlesine "bunlaaar" diye başlayarak ötekileştiren zihniyete az bile yapmaktadır.

akp'ye oy verenler "ama bu chp'liler elitçi. bizim oyumuzu adamdan saymıyorlar. saygı göstermiyorlar" deme dingilliğini yapacaklarına, 12 yıldır millet, demokrasi ve milli irade söylemlerini ağzından düşürmeden her türlü eşkiyalığı yapanlara prim vermeyi bıraksalar ülke gerçekten ileri gidecek.
  • laiklik ve atatürkçülük için "sığ" diyebilen "sığır" ların varlığından haberdar olmamızı sağlamış konu başlığıdır... sizi o partiye sokanlara sokayım... yok abi bu sözlük beni dinden imandan çıkarıp küfürbaz biri yapacak.. ben çıkacam heralde ya...
hesabın var mı? giriş yap