• eşcinsele kota var ama senin gibilere kota yok, onu n'apacaz ?
  • kotasını erkenden dolduran bünyenin cileli bekleyişidir. an itibariyle sevinc cıglıkları içinde gectiğimiz ay 'bunu indirmem lazım' diyipde indiremediği ve köşeye attığı linkleri indirmek için hücuma kalkan insandır.
  • iki yıl içinde eşcinsel demedim, eşdinsel dedim versiyonu çıkacak olan vecize.
  • 'bakın mhp hiç böyle şeyler yapıyor mu hiç?' diye sürdürmüştür kesin konusşmasını.

(bkz: oğuz bulut)

(bkz: adil kullanım kotası)
  • hani biz en son yaratılanı yaratandan ötürü seviyorduk, ne oldu o iş????
  • ulkenin basindaki sahsin escinselleri insan yerine koymadiginin beyanati. ha bir de bunlar kimsesizlerin kimi, mazlumun sesi idi degil mi? benim dinci ailelerde yetismis, akpli gay arkadaslarim oldu. bu nefret soylemi hakinda ne dusunuyorlar sormak isterdim..
    dogruysa chpye sempatimi arttiracak bir durum.
  • akp de %100 yalancı, hırsız, vatan haini kotası koyuyor, nedir yani?

nefret söylemine devam eden akp genel başkanı sözüdür.
  • neden garipsendiğini anlamadığım kota. bunun partiye kadınları, azınlıkları, engellileri, hatta imamları, generalleri almaktan hiç bir farkı yok. parti bu kişileri temsil etmek istiyor, politikası bu yönde demek ki. sorun kota değil eşcinseller diyorsa zaten baştan komik, senle aynı politikaları yürütse zaten yeni partiye gerek yok herkes aynı parti olsun. muhalefeti muhalefet olduğu için eleştiriyor, yancı olanı övüyor. demokrasiden anladığı bu adamın.
  • nedem eşcinsellerden bu kadar korktuğunu anlayamadığım beyan
  • akp'de böyle bir kota yoktur çünkü hali hazırda erkek kadın demeden tüm vatandaşları ayakta s**en bir anlayışa sahipler.
    (bkz: bu işi een çok biz biliriz)
hesabın var mı? giriş yap