şükela:  tümü | bugün
 • - küfür etme ihtiyacını karşılamak isteyen sözlükçülerin uçuştuğu başlık. benimle aynı fikirde olmamanız bana küfür etmenizi meşrulaştırmaz. ak ya da kara her ne boksa trollüğü yapıştırmaktan başka bir fikriniz olsaydı keşke. şu an belki bu başlığı hiç açmamış olurdum. ama bir yandan da iyi oldu. nasıl bir his olduğunu deneyimleme şansım oldu. *aman ha partimin genel fikirleri dışında bir başlık açma, düşünme. anında linci yersin.

  ömrüm boyu chp'den başka bir partiye oy vermemiş olan ben ve hatta her genel ve yerel seçimlerde ve hatta meclis üyelikleri önseçimlerinde bile gönüllü olarak aktif görev almış olan ben, partimin son zamanlardaki terörle olan yakınlaşmasından dolayı artık oy vermeyeceğim. yalnız chp'ye de değil hiçbir partiye oy vermeyeceğim. önceden seçim günleri evde oturup seçime gitmeyenlere demediğimi bırakmayan ben diyorum bunu. hakkım da oyum da haram olsun size.

  edit: bana kripto akpli, trol vs diyenler var. sülalesi ezelden beri chpliyim. 18 yaşımda yani oy verme hakkım olan ilk seçimde sandık görevi aldım. ve o yaşımdan sonra yapılan her seçimde de mutlaka görev alıyorum. kaç tane sayamam bile. benim gibi düşünen kırgınların çok olduğunu da biliyorum. bunun ne yüzünü tv'de görmeye,sesini bile duymaya tahammül edemediğim rte'ye oy devşirmek olduğunu sanan körler var. varsın olsun umurumda değilsiniz. bütün yaşamı siyasetle geçen ben partimin düştüğü durumdan kurtulmasını hala canı gönülden istiyorum. ama nasıl ve ne zaman olur, olur mu bilmiyorum.
  edit2: bazı yazarlar okuduklarını anlamıyorlar sanırım. ben bir daha oy vermeyeceğim diyorum. aqp'ye mi oy vereceğim diyorum? ona vereceğime öleyim daha iyi. bütün bu yaşadıklarımızın esas sorumlusu olan bir partiye oy vermekmiş. küfür edicem artık.
 • nedense hep bi chpli oy vermeyi kesiyo.

  (bkz: dont feed the troll)
 • terör operasyonunu aqp'ye mal edip oy devşirmeye çalışan yazar beyanı. bu operasyon tsk'nın sınırlarımızı koruma operasyonudur. bu operasyonun karşısında duran da, kendisine oy devşirmeye çalışan da gözümde aynıdır. o beğenmediğin, sevmediğin parti 7 düvele karşı verilen milli mücadelenin meşalesini yakmıştır. bu kadar ucuz siyaset yapmaktan vazgeçilmeli artık.
 • o konuda chp'ye ben de çok kırgınım
 • (bkz: millet ittifakinin parcalanmasi cok onemli)

  (bkz: rte’nin herkesi akp’ye katilmaya davet etmesi)

  reisleri böyle diyorsa aktroller de chp’ye oy vermez bir daha tabii ki.
 • seve seve vereceksiniz. hak batıl mücadelesinde cehape her daim batılın tarafıdır siz de bu düzenin kobaylarısınız. aynen oy vermeye devam akletmeden.
 • ben onu 2011 seçimleri sonrasında yaşanan süreçte öngörmüş ve vermeyi kesmiştim delüğanlı.

  o zamanlar da hüseyin aygün denen bir vatansız vardı gözümün açılmasını sağlayan ki o dönemler herşey bu kadar apaçık değildi.

  o zamanlar ailemle bile papaz olmuştum oy vermiyorum diye.

  şimdi bana sen haklıymışsın diyor hepsi.
 • siktir git. suriye de oyunu ver. kafamızı sikme yeter.
 • chp'ye hiç oy vermemiş biri olarak ben de bundan sonra gözüm kapalı chp'ye basacağım. hadi bakalım.