• batman karakterinde joker'in gölgesinde kalmıştır.
  • batman filminde joker'in golgesinde kalmakla itham edilen oyuncu. joker'i al, bir $ekilde the godfather 1 veya 2 filmine montajla, golgesinde kalmayacak oyuncu olmaz. "aaaaa, olur mu oyle $ey, ayol" deme, teknoloji denen bir $ey var. "ayol" hic deme zaten. sevimli olmuyorsun.
  • ben bunu çocukluğundan beri severmişim de haberim yokmuş.üç dört sene önce empire of the sun'ı tekrar seyrettiğimde fark etmiştim.o günlerden belliydi canım bir gün oscar kazanacağı.
  • "iyi oyuncu değil" diyene kafam girsin dedirtir. ulan makinist filmi için 30 kiloyu babasının hayrına vermedi ya!
  • helyumla calistigini dusundugum aktor.

http://www.stumbleupon.com/…-bodies-christian-bale/
  • empire of the sun'daki çocuğun the machinist, batman begins, the dark knight, the prestige, the fighter derken al paçino'laşmasını gözler önüne seren aktör. yavaş yavaş efsaneleşiyor.
  • çoktan efsaneleşti. ve bi insan bu kadar güzel un-fucking-believable diyemez!
  • [ve bir şeyi daha itiraf etme zamanı geldi..]

bu adamı ve oyunculuğunu hiç ama hiç sevmiyorum.. çok itici geliyor ve ne kadar iyi oynarsa oynasın, isterse tonlarca oscar alsın, benim gözümde hep kötü bir oyuncu olarak kalacak..
  • - chris, zayıflamalı film var. hem de tesla'yı oynıycan. ne dersin?
    - nereyi imzalıyoruz?
  • sinema yönetmenlerin yaptığı bir sanattır diye düşünen biri olarak, gerçekten de genellemeler yanlıştır sözünü idrak etmemi sağlayan insan.

terminator filminin çekimlerinde yönetmene yaptığı hakaretleri tasvip etmedim yine de ama bu adam başka bir adam. john connor ancak bu adam olabilir. kimse bu kadar yakışamaz. batman ancak bu adam olabilir, kimse bu kadar yakışamaz.

empire of the sun ise zannımca tüm zamanların en güzel filmlerinden biri. bu filmden sonra başka film çevirmese bile zirvede bırakacaktı.

bunlar hep bilinen şeyler, ama bu entry'nin yazılma sebebi ise, bu satırları yazan insanın the fighter filmini izlemesidir. öyle birşey ki, terminator'un ilk filminden beri john connor olmak isteyen bir insan olarak, christian bale terminator olduktan sonra şu karara vardım ki, iyi ben olmamışım, bu görev ona daha çok yakıştı.
hesabın var mı? giriş yap