• çiftleşme esnasında düşmeleri değil de çiftleşen kediyi zevk esnasında sevmeye çalışmak sanırım daha ilginç bir durum.
  • lan biri gelse, sevişirken seni sevse hoşuna gider mi?

orgazm olamayan kedilenin hazin sonunu gösteren video.
  • çiftleşirken düşürülen kedilerdir. muhtemelen "o elini sikeyim" derken düştüler.
  • olm çok tatlı lan.

ben olsam ve arabamın kaportasında tırnaklarını geçire geçire çiftleşen kedier görsem, bir kedisever de olsam olarak ellerimi birbirine vurup "pisst zkişecek yer mi kalmadı, sktirin gidin la başka yerde zkişin" diyerek kovalarım elemanları.

muhtemelen sevmeye çalışan kişi de arabanın sahibi, kıyamamış hayvanlara, seve seve yol vereyim demiş.

ben sevişirken biri elini uzatıp sevmeye çalışsa hoşuma gitmez de, elalemin arabasının üstünde sevişiyorsam belimde zopayı kırarlar.

dişiden çıkan o son meaav sesini yerim.
  • kayan kedilerdir...
    kayarken...
    kediler de kayar durmaz yerinde...
  • ilginç bi olay.
  • sorsan kedi severdir o seven kadın eli. ulan madem seviyosun rahat bıraksana hayvanları, zaten sabah akşam çöp karıştırıyorlar, bulmuşlar bi zevkleri var bırak yapsın, ne elini uzatıyorsun, grup yapmış resmen, haset duymuş. uyuz oldum o elin sahibine.
  • düşen değil düşürülen kediler. ayrıca o anda oraya el kol uzatmak taciz kapsamına girer. yarak yiyen kediye niye el kol uzatıyosun yani, kedilere bir iki bir de benimki diye bağırmadığın kalmış.
  • hanımefendinin kafasını çevirerek gelen miyavı tam bir "yavaş muhittin" kıvamındadır.
hesabın var mı? giriş yap