• insanın başına ne gelirse iki şeyden gelir ya işte bu laf tam da bu haberdeki çocuk için söylenmiş.

ve evet vajinasına köpek sıkışan çin'deki abladan sonra bu çinlinin de sonu hastanede bitmiş.

tüm çinlilere buradan sesleniyorum şu cinsel organlarınızı artık bir rahat bırakın.

bu
  • (bkz: micro usb)
  • veri transferi gerçekleşememiştir.
  • bravo valla biz sondayı mesaneye itene kadar akla karayı seçiyoruz bazen. eleman az daha zorlasa böbrek kalikslerine ulaşacakmış.
  • kablosuz cekmediyse demek ki, kablolu denemek istemis.
  • sizin yapacağınız usb'yi sikerim lafını çok yanlış anlamış ergendir.
  • çocukların o yaşlarda cinsel ayrımının farkına vardığı ve odağının cinsel organlar olduğunu freudyen teorilerden biliyoruz.

normalde karşı cinse ilgi olması gerekirken ve çocuğun fallik dönemde organını keşfetmesi olağanken biraz geç kalınmış davranış gözlenmiş bu çocukta. yalnız usb kablosunu o kadar derine sokmuş olması çocuğun bundan önce zevk aldığını (ardından acı çekmesi çok normal) bence anlayabiliriz. fakat normal olmayan şu ki; zevkini bu şekilde alacak insanlarda ya gelişimde sekteye uğramışlık vardır ya da eşcinsel yönelim vardır.

çinli kardeşimiz ürologlardan sonra psikologlara görünmelidir.
  • geleceğin geçmişteki gary zekalı yapay zeka üreticisidir
  • "bence ilk seferde girmemiştir*"
  • ben haberi okurken bile malum bölgede sızlama hissettim, bu çocuk nasıl o kadar derine sokmuş kabloyu ?
hesabın var mı? giriş yap