• millet neresiyle izliyor anlamadım. çöp muamelesi gören yıldız oyuncu. abisi daha iyiymiş birde. vay anasını arkadaş. acaba en son ne zaman izlenmiş merak ettim. abisi euroleague sonunculuğunda sürünürken kendisi konferans 3.sü bir takımın en önemli parçalarından biridir ve katkısı büyüktür.
  • twitter'daki ''im trying jennifer'' menşını viral olmuş basketbolcu. hakkında atılan tivitlere anırarak gülüyorum ajfhdjdfjdhjdk.

https://twitter.com/…lum/status/1029796654675841024

https://twitter.com/…3rk/status/1029866518656430080
  • vakti zamanında bir televizyon programında, gsw'a gitme ihtimalin olursa? yani fırsatın olursa gitmek ister misin gibi bir soruya; ''öyle bir şeyi asla yapmam, ben öyle yetiştirilmedim, bu iğrenç bir şey, bunu isteyen oyuncular var ama ben bu yolu tercih etmem'' gibi bir cevap vermiş.

daha sonra bazı haber sitelerinin ısıtıp ısıtıp bu açıklamaları tekrar tekrar haber yapmaları üzerine twitter'dan; ''eski şeyleri gösterip duruyorsunuz, o takımın en iyi iki oyuncusu bu oyunun gördüğü en iyi 15 oyuncu arasında, 4 tane hall of famer oyuncuları var ve biri de (demarcus cousins) yolda, onları küçümsüyormuş gibi göstermeyin'' diye bir tweet atıyor. bkz

cj mccollum'un bu tweet'ine jennifer williams isimli bir twitter kullanıcısı; ''bir playoff maçı kazan da öyle konuş'' diye cevap veriyor. bkz

son olarak cj mccollum şötyle bir tweet atıyor; ''deniyorum jennifer'' bkz

cj mccollum'un tweet'i kısa sürede binlerce beğeni alıyor hatta bazı twitter kullanıcıları deniyorum jennifer baskılı tişört üretme fikrini ortaya atıyor. bkz bkz bkz

cj de bu tişörtlerden bir tane kendisine gönderilmesini istiyor. bkz
  • kendisini çok beğendiğim fakat geri planda olduğunu düşündüğüm oyunculardan biridir. lillardın tutuk kaldırdığı anlarda titremeden yolladığı şutlar gönlümde gizli kahraman olmasına yetti seviyoruz seni kara oğlan
  • an itibarıyla devam eden 16 mart 2019 spurs trail blazers maçı nda dizinden sakatlanan oyuncu. arkadaşlarının yardımıyla soyunma odasına gidebildi ve yarın sabah sakatlığının teşhisi için mr çektireceği açıklanmış.
  • (bkz: #80356860)

dün gece oynanan maçta portland trail blazers, oklahoma city thunder’ı 104-99 yenince, cj mccollum kariyerindeki ilk play off galibiyetini kazanmış oldu. maçın ardından yapılan basın toplantısında kendisine sorulan “jennifer’a bir mesajınız var mı?” sorusuna gülerek, “kendisine minnettarım” cevabını vermiş.

daha sonra da, “seni neredeyse unutuyordum jennifer, sen bir efsanesin” diye tweet atmış. jennifer'da şöyle bir cevap vermiş.

portland trail blazers resmi twitter hesabı da galibiyeti jennifer'a armağan etmiş. bknz
  • mükemmel bir tamamlayıcı. ligin en iyi kısalarından ve en iyi karakterlerinden. çok daha büyük başarıları hak ediyorlar lillard'la birlikte. 1a olabileceği bir takımda ne yapar merak ediyorum ama lillard'la olan birliktelikleri de bozulsun istemiyorum
  • (bkz: mr.reliable)
  • jennifer'ı göt etmeye ant içmiş basketbolcu.
hesabın var mı? giriş yap