• futbol kariyerine nokta koyduğunu açıklamış.
  • futbolu bıraktığını açıklamış. henüz 33 yaşındaydı.
  • istikrarlıydı not olarak 7-9 arası oynardı. asistin pası üzerinde ve oyunun genişliğini açma işlerinde uzmandı. sağ iç sol iç pivot demeden oynardı. ama bugün öğrendik ki duyar kasıp prim yapma işlerine başlamış. seni böyle hatırlamasaydım iyiydi.
  • bu pkk aşkı nereden geliyor anlamadım
  • "ne alaka mk" dedirten futbolcu.böyle vitrin olmayan ama bilinen adamlar bile instagram'da post atıyorsa kuklaları ellerinde tutanların sanatıyla,sporuyla tüm kamuoyunu yönlendirdikleri belli. işin sonu hayrolsun.
  • son paylaşımııyla amed sportif faaliyetler'e göz kırpmış.
  • son paylaşımıyla amedspor'a yanlamakta olan italyan kart futbolcu.
  • pkk sevici kaphe evladı. merih cevabını vermiş.
  • juventus'ta başladığı kariyerini juventus'tan gittikten sadece bir sene sonra bitirmiş olması ile üzmüş olan kral futbolcu.
  • buyuk topcuymus, kralmis puahahaha. bu donem kadar vasatligin yuceltildigi, abartinin* bokunun cikarildigi bir zaman dilimi daha insanlik tarihinde yoktur kesinlikle. oyle vasat adamlar ovulup duruyor ve sisiriliyor ki bu is resmen tosun pasa’daki tabi ya ben de paşayım sen de paşasın hepimiz paşayız muhabbetine dondu. yildiz olmayan, buyuk oyuncu olmayan kalmadi zaten.

marchisio buyuk topcu, kral mral degildi. juventus’un yillardir tekeline aldigi, kalitesi ve rekabet seviyesi uzun suredir yerlerde gezen serie a disinda hicbir basarisi olmayan, yine italya milli takimiyla hicbir basari yasamamis; hatta 2014 dunya kupasinda kosta rika ve kirmizi yiyip takimin 10 kisi biraktigi uruguay maciyla beraber bu iki takimin ardinda kalip gruptan bile cikamamis, italya’nin son yillardaki en vasat jenerasyonuna ait, diger buyuk klupler tarafindan hic istenmemis vasat ustu bir topcuydu. futbolu son birkac senedir yarim yamalak ozetlerden izlemeye(!), sosyal medyadaki fikir sicanlardan, yuzeysel ve populist bir sekilde takip edip ahkam kesenlere gore buyuk topcuydu tabi o ayri.
hesabın var mı? giriş yap