• cem yılmaz'ın yeni gösterisi

paylaşılan posterde birden fazla koltuk var bu nedenle stand up ta olmayabilir.
    alkolün su gibi aktığı talk show yapsa tadından yenmez.
    bu güne kadar ilk bölümlerine gittiği talk show programcılarını çağırsa yeter

roma rakamı editi:
    roma rakamları ile xxiv 24 .
    xxıv = x + x + v - ı
    xxıv = 10 + 10 + 5 - 1
    xxıv = 24

roma rakamı editi2:
    eğer xxiv değil cmxxiv'i alırsak 24 değil 924 olur diye itiraz eden oldu
    cmxxiv = cm + x + x + v - ı
    cmxxiv = 900 + 10 + 10 + 5 - 1
    cmxxiv = 924
    baştaki cm'nin 900 yerine cem'in cm si 24'ün ise 2024'ün 24 ü olma ihtimali çok daha yüksek tabi.

edit3:
    cem yılmaz'ın hakan23cm gönderme yapıp cm'nin santimetre olup cem24* demiş olabileceğini yazan oldu.
    gayet mantıklı
  • cem yılmaz az önce duyurdu, 2024 gösterisinin ismi cmxxiv oldu. merakla bekliyoruz.
  • akşam akşam heyecanlandıran instagram postu.

ben de ilk etapta iki kişilik bir gösteri diye düşündüm ama masada tek bardak var. ayrıca cem yılmaz bu tarz ters köşeler yapmayı seviyor. bilemedim.

dün gta vi bugün cmxxiv analiz yapa yapa bir hal olduk resmen.
  • geliyor gelmekte olan..

heyecan dorukta..
  • cem yılmaz'ın sadece zengin hikayeleri anlattığı diamond elite platinum plus konseptiyle ilerlemez umarım.
  • cem yılmaz'ın 2024 şubat'ta başlayacağı yeni gösterisinin şimdilik kod ismi. depp'te hiç eski performansını bulamadığım için buna para verip gider miyim bilmiyorum. zaten sene boyu oynayıp 2024 sonu da netflix'e satar.

ek: 924 diyenler olmuş; google’da aratın, romen rakamıyla 24.

ek-2: adam senelerdir cm'yi cmylmz şeklinde kısaltma olarak kullanıyor, onu romenlere eklemenize gerek yok.
  • parası yetmeyenlerin izleyemeyeceği turnedir.
  • "cmxxiv" roma rakamlarına göre 924 oluyor.

diğer yandan, eğer cm'yi cem'in kısaltması olarak ayırırsak, xxiv=24 oluyor. yani "cem 24"* olmuş oluyor.

edit: "924 değil" diye araştırmadan-etmeden ukalalık yapanları hemen şuraya alıyoruz:

https://roma-rakamlari-cevirici.hesabet.com/

sizin genel kültürünüzün bittiği nokta şurası ki, c ve m harfleri de roma rakamıdır sayın süper zekalılar.
  • cem bey yaşlandı artık. gösterileri eski formunda değil. bundan dolayı beklentiyi yükseltmiyorum. fundamentals zirve noktasıydı. bundan sonra herhangi bir gösteri o eşiğe gelir mi bilmiyorum.
  • cem yılmaz mı kaldı yaa..

tanım: 2024 model hayal kırıklığı adayı
hesabın var mı? giriş yap