• sema akbulut adlı muhabir izleyiciyle dalga gecercesine, mujdeli haber verircesine enkaz altindan bir kisi daha cikarildi diyor. ambulansa ceset torbasinda goturulurken bile insallah guzel haberlerini aliriz diyor. bu haberi coskulu bir ses tonuyla anlatiyor. ustelik 2 kisiye daha ulasildigini da soyluyor. benim gordugum iki ceset torbasiyla ambulansa tasinan ve malesef hayatini yitiren iki vatandasimizdi. bu haber nasil bu sekilde aktarilir. insanlari bu derece umutlandirmak gercekten cok acimasizlik.
  • yazık be insanlar bu kanala yıllarca emek verdiler, ilmek ilmek dokudular, hiçbir zaman öyle yüksek reytingi olmadı ama saygı duyulan, ciddi bir kanal haline getirdiler.el değiştirdikten sonra tvnet, ülke tv ayarında bir kanal haline geldi.hitap ettikleri kitle zaten a haber seyrediyor, o yüzden pek izleyicisi olduğunu düşünmüyorum.
  • şu anki programda da bu depremin 6.6 olmadığı 7 şiddetinde olduğu belirtildi ve hala neden 6.6 da ısrar edildiğini ekrandaki anlamadıklarını söylüyor ekrandaki iki prof.

not: ml ve mw farkı ben de biliyorum sevgili geniuslar. isterseniz bu farkı ekrandaki proflara da anlatın sanırım onlar sizin kadar bilmiyorlar. celal şengör de dün demişti. farkı anlatmaya kendisinden başlayabilirsiniz.
  • izmir depremini akp propagandasına dönüştüren vicdansız bir yalaka kanal. cnntürk izliyorsan ülkeyi 20 yıldır yönetenlerin bu insanların ölümünde hiçbir payı olmadığını düşünüyorsun. hatta ölmesinler diye akp tüm önlemleri almış ama arsız vatandaş inadına gidip ölmüş. ya bunlar sırf akp milletvekili yalakalık yapalım diye hamza dağ’ı yayına çıkardılar, hamza dağ “valla benim bir şeyden haberim yok, ben ne alaka?” minvalinde konuştu
  • ilk defa izlediğim bir yayınından utandım. hulki cevizoğlu isimli şahıs atıp, tutuyor. hakan diye bir beyefendi var sanırım anketçi o kadar kendinden emin konuşuyorki sanarsınız yıllarca beyaz sarayda çalışmış. ahmet hakan’a göre konuşulanlar çok önemli sanırım, garip tepkiler veriyor.

anketçi abi fıkra da anlattı tam oldu.

çok ciddi söylüyorum ülkemizin bir bölgesini seçin ve oradaki kahvehaneye bir kamera koyalım şu an konuşanlardan daha zeka parıltılı yorumlar çıkar.

tanım: amerikanın türkiye bayiisi olan bir televizyon kanalı
  • abd başkanlık seçimleri için yaklaşık 5 dakika amerikalı bir muhabirle bağlantı kurmaya çalıştılar. bizimki heey siteysii hav izid goyink updeğyr diye bok aksanlı ve heyecanlı bir giriş yaptı. ekranda da stacy / delaware / abd yazıyor. ama kadın cevap vermiyor. meğer kadının adı emily imiş. konuşmaya başlayınca da ben aslında washington'dayım dedi. hiçbir şey anlaşılamadan bağlantı sona erdi. umarım görüntüsünü kaydetmiştir birileri.
  • abd seçimlerini ekranda tuttukları süre boyunca ünvanlarındaki türk kelimesini kaldırması gereken kuruluş.
    abd nin de benzerlerinin de canı cehenneme. ülke götünde soluyor, bize ne abd seçimlerinden. kim seçilecekse seçilsin bu çukurdan çıkmamıza fayda sağlamayacak. ikisi de birbirinden orosbu çocuğu. kaldırın şu kepazeliği.
  • bir kaç kişi çıkarılmış,akil diye tek konuştukları şey biden mi? trump mı? tartışması yapıp biden'i kötülüyorlar. ekonomiyi konuşun biraz ey ahali. açız aç.
  • sizden neyi gizliyorsa haber oradadır.
  • bunlar tam mala bağlamış.

hadi albayrak'ın istifasını saatlerdir görmezden geliyorsunuz
    tamam ama ne konuşuyorsunuz kuzum siz?

saçma sapan tipler hala abd'de biden gerçekten kazandı mı kazanmadı mı diye aneliz kasıyor..
    yok pennsylvania oyları yeniden dönebilir miymiş de posta oyları geçerli miymiş..

abd'de fox news bile başkanlığı biden'a vermiş, tüm dünya biden'ı kutluyor..
    siz ne ayaksınız?
hesabın var mı? giriş yap