• kendisiyle yaşamaya mahkûm olduğum tüm yıllar için dehşet bi utanç duymama neden olan kişilik fakiri insan.

yaa şimdi odamdayım. belli ki özel bişey yapıyorum, rahatsız edilmek istemiyorum ki odamdayım, di mi? ne biliyim ders çalışırım, bilgisayarla meşgulümdür, belki 31 çekiyorumdur. sen bok mu var da zırt pırt kapımı açıp yok efendim "meyve getirdim", yok bilmem "acıktın mı?", yok "yatmıyo musun artık?" gibi salak salak sorular soruyosun, moron karı. ben bu stresle yaşamak zorunda mıyım ya? sikerim böyle işi. odama kimsenin girmediği en uzun süre 20 dakika. eee dangalak karı?? nasıl 31 çekicem ben bu stres altında?

yeter artık amına koyim. bıktım bu kadının yöreselliğinden, köylülülüğünden. hani bana salak salak meyve, badem, keçiboynuzu fln getirceğine ne biliyim migros'ta fln satılan ithal çikolatalardan, bisküvilerden falan getirse bişi demicem de. onu da yapmıyo ki salak, kıyamıyo parasına. ne sikime saklıyosa o 3 kuruş parasını da zaten, bilmiyorum. topu topu 20 yıl yaşar yaşamaz...

üniversiteye başladığım an arkadaşlarımla eve çıkıcam zaten, o zaman görceksiniz siz.
  • çok büyük günah işlemiş annedir. ki allah böyle bir evlat vermiş.
  • bu dünyadan göçmeden değeri anlaşılması gereken annedir.
  • yorulmuştur boşuna. halbuki garsondan isteyip yan masadan gönderdiler anını yaşatabilirdi.
  • halbuki tarhana çorbası götürseydi ya... daha güzel olurdu, trip yapan evladının başından aşağı döküverirdi sıcak sıcak.
  • gerçek bir türk annesdir, çocuğunu koruyan, çocuğunu düşünen.
    hepimiz bu annelerle büyüdük, köylü ya da değil olması gereken annedir.
  • kendi yemez, çocuğuna yediren annelerdendir. öpülesidir, tapılasıdır.
hesabın var mı? giriş yap