• dünyanın en güzel hayvanıdır.
  • bünyemde salıncağa binme isteği uyandırmıştır.

offff parka gidesim geldi, akşam kimse yokken parka gideyim en iyisi. çocuklar varken utanıyorum salıncağa binmeye napayım.

edit: dün gece gittim parkta salıncağa bindim. bir arkadaşım da beni salladı. off çok mutlu oldum yea. terapi gibi geldi, salıncakta sallanırken arkadaşımla dertleştik. sonra o bana ben sana bir şey söylicem ama çok şaşıracaksın dedi, söyle dedim. söyledi.. o kadar şaşırdım ki salıncaktan düştüm anasını satayım.! ama olsun yine de iyi ki söyledi, içinde tutmadı. belki ben dün bu başlığı görmesem gece sallanmak istemeyecektim. gece sallanmak istemesem onu çağırmayacaktım ve o dün gece bana söylediği şeyi hiç söylemeyecekti.. belki de söyleyecekti ama ne zaman kim bilir..

ne bileyim ne garip şeyler oluyor hayatta. durup da bir nefes almak gerekiyor, mesela çocuk parkına gidip kimseler yokken sallanmak gerekiyor bazen.
  • dünyanın en sağlam salıncağı ile oynamaktadır.
  • insan ayıyı bile kıskanabiliyor.
  • cocuklugunu yasayamamis ayinin cocukluk gunlerine geri donmesidir
  • ay bebekim benim, poposuna vurup ısırcaksın,

insanlara anlatmak istedişi şey olan ayı.
  • vahşi olmasalar tatlı hayvanlar aslında
  • olaya biraz hayali hikaye katarsak:

"barış manço çocuğuyla birlikte yürürken çocuk parkında salıncakta sallanan ayıyı görürler. çocuk onun ne olduğunu sorar ve barış manço cevap verir:

bak evladım buna ayı derler
    ayılar bizi çok severler
    ağır mağır hantaldır ama
    armudun iyisini ayılar yerler."
  • kendimin de fırsat buldukça yaptığı aktivite :) ayı diyin bana...evet...
  • tatlılıktan ısırılmak istenen ayıcık
hesabın var mı? giriş yap