şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • obama'nın bir ara tapınmaya varan destekçileri varmış, buna ithafen bir yazıydı sanırım, aklıma onu getiren söz,
    abd'de hükümet vatandaşlara hizmet eder, liderlerine ibadet edenler hatalarını görmezden gelirler ve bunun sonucunda onu korumak için yasaların işleyişinde isteksiz olurlar.

"insan kendinden vazgeçer fakat bazen çocuklarımın ömründen alsın size versin diyorum"
  • anne sıfatını taşıyan çorum kadın kolları başkanı ve akp belediye meclis üyesi olan meryem demir'dir.

ne şansız çocuklar, yazık. annelerinin ne tür bir ruh hastası olduğundan haberleri yok.

edit: video
    not: midenizi bulandırabilir.

--- spoiler ---

cumhurbaşkanı ve akp genel başkanı recep tayyip erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısında, akp çorum kadın kolları başkanı ve akp belediye meclis üyesi olan meryem demir, erdoğan’a hitaben, “allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin” dedi.
    --- spoiler ---
  • artık nasıl bi rant sağladıysa, çocuklarını bile gözünden çıkartmış.
  • keşke çocukları yerine kendi ömrünü devretseymiş dediğim annedir.
  • yazık la kimin annesiyse.
  • yalnız çocuklarının ömrünü verip kendinin ömrüne dokunmuyor. saltanatı sürmek istiyor zaar.
  • karşısında görünce ne diyeceğini bilememiş. olur öyle.
  • leblebi tozu diye başka bir şey yedirmişler bu ablaya yoksa bu kadar saçmalayamaz bir anne.
  • ne kadar rezil şovenist bir eğitim sistemimiz olduğunun göstergesidir.
  • facebook kullanırken bir comar yazmıştı ''rte sayın başkanım allah benim ömürümden alsın sana versin'' diye
    altına yazdım. ''amin'' diye
    biri ki dakia sonra mesaj geldi. lütfen mesajı sil ve tövbe et. duanı geri al diye.
487 entry daha