aynı isimde "coğrafya kader (140journos videosu)" başlığı da var
  • üzülüp ağlayanlar varmış sizi de selonuın yanına alalım lütfen. kimin eli kimin .... de oynarsınız.
  • meğersem sözlükte ne kadar da çok pkk sempatizanı varmış amk:d
  • babasına neden söz hakkı verilmemiş anlamadım. belki de konuşsa kendini tutamayacaktı adam.
  • teröristi masumlaştırma çabaları...
  • savaş baronları için bu dünyada en pahalı şey barıştır. demirtaşı'ın barış söylemi ne o zamanki hükümetin ne de pkk'nın işine geliyordu. sonunda ortaklaşa şekilde şiddeti tırmandırıp demirtaş'ı harcadılar.

istediğiniz hakareti edin herkes bu gerçeğin farkında sadece gerçeği söylemek kimsenin işine gelmiyor.
  • 140 journos güzel pr yapmış. ben ikna oldum hemen hdpkk'ye basıyorum oyumu.
    sıradaki videoda teröristbaşı apo heykeli kutu açılış videosu bekliyoruz.
  • bir bütün var iyisiyle kötüsüyle çirkiniyle güzeliyle var. ayakta durmaya uğraşıyor, varlığını devam ettirmeye, dışarıdan bir el uzanıyor çekip koparmaya uğraşıyor bu bütünden bir parçayı buna nasıl susulur ? ülke demiyorum, insan demiyorum olabildiğince somut düşünün. duyguları falan da bırakın nasıl olur bu ?
    tiksindim ! dramadan ajitasyondan oldum olası ama ben yıllardır şehit haberlerine bakamıyorum. nefesim kesiliyor o gencecik adamların aşklarını düşünüyorum yarım bıraktıklarını o alçaklar hayatlarını almadan önce ne düşünüyordular, onu düşünüyorum leş kameralar bırakmıyor en mahrem anlarında geride kalanları, bakıyorum bir kadın, bazen etrafındakiler tutmuş girmiş kollarına onların gözlerinde ölüyorum ben aldığım nefes içime batıyor yok bir sevdiğim ama olsa biliyorum nasıldır sevmek gittiğini düşünüyorum sevdiğim adamın birilerinin bu bütünden koparmaya çalıştıkları parçayı korumaya çalışırken benden uzakta son bir kez daha gözüne bakamadan sonsuza kadar kapattığını gözlerini aklım bedenimden çıkacak bunları düşünürken.
    bu alçak köpekler yaptıkları pisliğin görünmediğini sanıyorlar herhalde yol gidiyormuş 17 saat, haksız tutuluyormuş, yapılan ya da yapılmayan suçlamalar da siyasi haberin olsun hanımefendi ! senin o bölücü rezil kocan bu ülkeyi bu haliyle beğenmiyor eşeleyip duruyorsunuz yıllardır o diyarbakıra da mardine de hakkariye de güya doğduğun vefan olan (en azından olması beklenen) topraklara acı getirdiniz, kanla suladınız, ne ocaklar söndürürdünüz ne ahlar aldınız o gittiğin yollarda canın her yandığında bunları unutma emi ! siz gencecik insanların ihtimallerini çaldınız. yaşadığınız her üzüntüyü her sıkıntıyı kendiniz tasarladınız daha da kötüsü tekelinize almaya çalıştığınız uğruna savaştığınızı iddia ettiğiniz kürtler sizi nefretle anıyor tiksiniyorlar sizden. amacım yolum falan diyorsun ya kendin çalıp kendin oynuyorsun ortada bir yol ya da amaç yok ! o kürtlerden bir tanesi şimdi bu satırları yazdı sakın unutma senin öyle kutsal bir davan filan yok ! seçim reklamlarında partinizi pazarlarken "barış" aradığınızı söylüyor o güzelim kelimeyi ağzınıza sakız edip anlamını almaya uğraşıyorsunuz ama boşuna. aramayın barış filan çekin ellerinizi o güzelim toprakların üstünden. sizi kusuyor o topraklar da kabul etmiyor yeriniz yurdunuz yok bu toprakların hiçbir karışında.
  • gereksiz duyar kasılmış.

sadece pkk sevicilerini duygulandıran "coğrafya kader" videosu.
  • 140 journos'ın yaptığı en taraflı video.
  • bir defa bile pkk ile bağlarından bahsedilmemiş, dağdaki terörist kardeşinden bahsedilmemiş. hele o çocukları ile oynadığı görüntüler çok kanıma dokundu. çünkü bu itin mensubu olduğu örgüt yüzünden yüzlerce çocuk babasız kaldı.

sizin ben yapacağınız algıyı sikeyim it oğlu itler.

tanım : teröristin ponçikleştirilerek aktarıldı video.
hesabın var mı? giriş yap