• enrique iglesias whitney houston dueti. aslinda duet de denilemez houston direk sesi bastirmis ve iglesias vokal durumuna dusmus. yine de romantik anlar icin uygundur..
  • eros'un oklarından biri bu şarkı galiba, dinlerken ilk gördüğünüz kişiye aşık olabilirsiniz. mümkünse sevgilinizle dinleyin.

ayrıntı: enrique iglesias şarkının başında "i want to be close to you" demiyordur, "i want to be glose to you" demektedir. kaşlarının formunu da hayal edip, şarkıyı biraz da arabeskleştirince insan gülmeden edemiyor ama. (bkz: gülecek şey aramak)
  • bu şarkının kilibinde, sonlara doğru enrique iglesias'ın söylenenleri haklı çıkartır gibi whitney houston'ın gırtlaktan bağırarak söylediği yerde ona bir bakışı vardır, görülmeye değerdir. sanki hakkaten ben anca miyavlarım bu ne ses der gibidir.
    güzel şarkıdır.
  • iki gündür evde olsam da olmasam da müzik setimde aralıksız çalan harika şarkı, insan dinledikçe dinleyesi geliyor.. nedensiz biçimde soğuk kış günlerinde tiril tiril kıyafetler içinde yaşanan aşkı, sıcaklığı anımsatıyor.. insana yaşadığını ve uzun süreler yaşayacağını anlatıyor..
  • sabah sabah otobüste aşık oldum bu şarkıya. whitney houston şarkısı sandım önce fakat enrique iglesias'ın 2007 çıkışlı albümünde yer almaktaymış. dinleyince bu şarkıyı bilmemekle kaybettiğim 3 yıla üzüldüm,o derece yani.
  • bence sadece bir döneme değil tüm dönemlere hitap edebilecek klasik bir düet olmuştur.enrique iglesias ve whitney housten ın seslerini ses oktavlarını az da olsa gösteren nadir şarkıların başında gelmektedir.
  • yıl olmuş 2014* hala dinlenebilitesi olan über düet.
    kesinlikle ama kesinlikle klasiktir.
  • obsesyon nedenidir.
  • eskilerden bir tını. izdüşüm seyrettiğim gençlik yıllarımdan kalma bir esinti.
hesabın var mı? giriş yap