• ilk defa the game awards 2018'de tanıtılan yeni crash team racing remake'i. çıkış tarihi ise 21 haziran 2019.

https://www.youtube.com/watch?v=wgwa1gydb5q
  • sonunda yıllardır beklenen remake geliyor. 21 haziran'da çıkacak kur farkıyla 400 tl olmazsa ön sipariş vereceğim. crash bandicoot n.sane'le uzun bir süre başından kaldırmayan efsane geri dönüyor sonunda. bu oyun işte n.sane'den bile fazla tutabilecek tek crash oyunu. online oynamak için sabırsızlanıyorum.
  • ps4 sonunda mario kart'ına kavuşuyor.

fakat oyunu naughty dog yapmıyor.
  • ps1 başında geçirdiğimiz en eğlenceli saatlerin baş aktörü olan oyun sonunda geri dönüyor. oyun fiyatları yüzünden ps4 aldığıma pişman olmaya başlarken tek bir duyuru ile bütün negatif düşüncelerim silindi. gow ve rdr 2 için bu kadar heyecanlanmamıştım diyebilirim.

umarım sadece online'a önem verip adventure modunu koymamazlık etmezler.
  • zamanında daha ps1 almadan, winning eleven 3 ve *ctr'nin cd'sini almıştım. nerdeyse 20 yıl olmuş, o zamanki tadı almayacağımı biliyorum ancak eski günlerin hatrına satın alıp, her türlü oynayacağız. açıkçası sony yine oyuncuları kalbinden vurmuş, bu işi iyi beceriyorlar. bu oyundan sonra crash bash'e de bir remake gelebilir.
  • umarım ripper roo, pinstripe, komodo joe gibi karakterler bu sefer doğrudan eklenmiş bir şekilde gelir. hatta nitrus brio da olsun.

hey gidi, memory card'ım olmadığı için adventure modunu hiç kaydedemediğim, en büyük dertlerimden birinin de bu olduğu günleri getirdi aklıma.*
  • ps1'de en çok oynadığım oyundu. sonunda geri geliyor.
  • crash team racing makyajlanmış versiyonu keyifli mi keyifli bir oyun.
    piramid haritasında sarmal viraja yanlayarak girip yanlayarak çıkabilen varsa yeşillendirsin.
  • ciktigi zaman sevincten havalara ucurtacak oyun. buna itirazimiz yok ama, bir karting oyununa 240 tl fiyat niye bicilir bunu anlamiyorum. aaa degil, brand new degil. alt tarafi 20 sene once cikmis oyunun remake hali. bu oyunu oynayacak insanlar saatlerini basinda gecirmeyecek, hatiralarini canlandirmak icin acip 2 tur yarisip kapatacak veya colugu cocugu ile oynayacak haftasonu 2 saat.

hakettigi fiyat maksimum 100-120 tl'dir. muhtemelen seneye sonbaharda da o seviyelerden alicisini bulur.

edit: an itibari ile 140 lira bandina dusmus, ps store'un ekstra 20% yilbasi indirim kodu ile tarafimca 110 kusur liradan alinmistir. tahminlerimin 1 ay rotarli olsa da dogru cikmasi hosuma gidiyor. *
hesabın var mı? giriş yap