• blackwind: "usta ben 900 health topladim gidiyorum usse"
    ... aradan vakit gecer ..
    black: "noldu usta?"
    blackwind: "oldum aminakoyim"
  • black: "ben bayragi alip geliyorum"
    (black bayrakla usse geri doner bayragi goremez)
    black: "yapacaginiz i$i sikiim sizin"
  • black: "laibach git al gel bayragi"
    laibach: "tamam usta"
    (aradan zaman gecer laibach usse geri donmu$ dola$maktadir)
    black: "nerde olm bayrak?"
    laibach: "dur usta $urdan roket alip gidiyorum hemen"
    (aradan zaman gecer)
    black: "laibach senle bir daha oynarsam $u oyunu siksinler"
    laibach: "baba niye boyle yapiyosun ki al istersen sen git usse ben beklerim burda"
  • bunlar bu kadar rail i nerden buluyorlar
  • "siz kalın ben gidiyom"...."amına koyim 3.ü birden daldı siz gidin ben kalıyım"
    "ulan herifler otomatiğe aldı bea!"
    "ahhhhhhgggggggg hay ben bu işin $#%%!!@#$#"-capture anında raillenen vatandaş
  • ssg: "bayraa aldım geliyorum"
    cooper: "ben senin peşindeyim koruyorum. ay ay vuruldum ay"
    detay: "lan ben de koruyorum, üssü kim koruyo"
    ravel: "olm ben tüneli tutuyorum ya, üç adam bayrak çalmaya mı gidilir yuh"
  • berkan: (bağırarak) abii orda koridor varya, base'in girişinde, iki kişi geççez oraya gelene direk roketi sallıycaz annadınmı?
    biraz sonra
    berkan: pencereden vurdu pezevenkler
  • internet baglantisi yoktur, sikintidan skirmish ctf acilir. 3 eli yuzu duzgun bot takima konur. ba$lanir. botlar bir bok yapamazlar. flag capture edilir, usse donulur..

- hay mnskym bot gibi, bari ussu koruyyun lan deyyuslar. (ortalarda dola$ilir olmemek icin, gelen giden hep rakip takimdir)
    - aloo everyone, cocugum, $anli $erefli bayragimizi getirin!! (rakibin az once oldurulen 2 elemani reenkarne olur, gene gelir ve oldurulurler)
    - yettiea amma haaa! kahveye pi$tiye mi gittiniz huleayn? bi zki dogrultamadiginiz ben burda 2 ki$iyi kele$lerken..

rakip usse zar zor gidilir. bir kac rail yenir ama re-gen iyi gelmi$tir arada. usse donulur. sayi.
    takim siktiredilerek taksim'de bireysel eglenceye gidilir. internetsiz evde ya$amaya veda edilir.
hesabın var mı? giriş yap