• türkiye'nin en eski dj'lerinden. duayen. lounge, smooth ve ambiance çalar. arkadaşlarınızla yemek yiyip, sohbet ederken çalınabilecek en iyi müzikleri çalar.
  • (bkz: barbistt)
  • vay vay vay, of of of diyerek iyice çoşan coşturan power fm dj i
  • dj mj de adam işletmecidir aynı zamanda. bice vardı bir zamanlar nişantaşı'nda, şahane bir restorandı. amca oranın sahibiydi. sonra kapandı. o kadar şıktı ki, müşterisi azdı, o dönem pop mekanlar moda olmaya başlamıştı iyice, bice rekabeti kaldıramadı. ama harika bir yerdi...
    sonra süzer plaza'da tekrar bice'yi açmış diye duydum ama son durum ne bilmiyorum.
  • an itibariyle power fm'de dinleyicilerini hafta sonu için ısındırıyor.

cuppa cuppa cüppe cüppe oooh yeea!!!!!
  • güzel cumartesi gecesinin erken habercisi.
  • ck : 'vay vay vay, şimdi sertleşiyoruz, şimdi sertleşiyoruz, off off offf, oeww yeahhh'
    salesmann: igggggmmmmmhhhgghhhhhkkkkkkhhhh (bkz: burundan istemsizce nescafe püskürtmek)

candır, kaçırmam kendilerini...
  • power fm'in cumartesi gecesi ateşi. ne yalan söyleyim kendisini ilk keşfettiğimde bu adamın power fm'de işi ne dedim, garip garip konuşmalar alışılmış dj jargonundan çok uzak cümleler vs.. gel gör ki müzik derinliği beni büyüledi derken zamanla kendisine de alıştım hatta kendimi kaptırıyorum sanki bana konuşuyor gibi dalıp gidiyorum. adam sen bu müzikleri nereden buluyorsun? yormayan seçkiler, kusursuz geçişler.. fırsatım olsa programlarını kaydedip hafta içi onlarla yetineceğim. son olarak henüz tanışmadık fakat müzik zevkinden referansla eminim ki iq'su da baya yükseklerde. cüneyt kurt adamımsın.
  • adam yüz felci geçirmiş. bir aydır yoktu piyasada. az önce başladı powerdaki saturday mixi. sesi bayaa değişmiş hani. acil şifalar..
  • cumartesi günü power fm 'de yaptığı yayın süper. direkt moda sokuyor. bu yayınların podcast'leri power fm'in sayfasında bulunabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap