• şu sözlüğe muhalefet etmek ıcın gırımıs hayatının negatiflerini burada kişi veya kişilere aktarmak için ölümüne çaba sarfeden bu yetmezmiş gibi bana makale yazmak ıcın usenmeyıp pcden uzun uzun ımlalarını wordde duzeltıp atıp sonra bana yanlıs yazıyorsun dıyen cahil cüheylanın tekidir , bilmediği konulara googleden 15 dk araştırıp gelıp kişileri eleştirir 10 kitap okumustur o 10 kitabın 100 kelimesini not edip satmaya calışır günümüz refah seviyesini düşüren klasik bir model nasıl ailesinin destekleriyle yaşam mücadelesini sürdürüyorsa bu arkadaşta buna birebir ornektır , kendi başarısızlıklarını maalesef burda ortmeye calısıyor o kadar belli ki..

senin gibiler oldugu için asla eşitsizlik giderilmemeli buna inancımı tazeledın teşekkürler
  • solda görünce biryerden tanıdık gelen yazar kişisi. sonra baktım benim ismimle bir başlık açarak beni aktroll ilan eden kişiymiş. üstteki yazar ile arasında ne geçti tam bilmiyorum ama muhtemelen haksızdır.

kendisinin yazarlar hakkında başlık açmak yada altına entry girmek gibi bir hobisi olmalı.
  • ak nefer ilan ettiğim bir çok hesabın altına gelip *arkadaşları için ağlamasıyla farkettiğim bir yazar.

benim entry: (bkz: #112169539)
    onunki: (bkz: #102872477)
    benim entry: #110631585
    onunki: (bkz: #112112227)

bi de bu var:
    (bkz: #109467208)

eh kendi kaşındı:

engelle
    başlıklarını engelle
  • kısaca özellikleri;

1-atatürkçüdür.
    2-fenerbahçelidir.
    3-hayatında akp'ye oy vermemiştir.
    4-hayatında terörisleri desteklememiştir.
    5-aktrolleri, atatürk düşmanlarını, yobaz orospu çocuklarını, 10000 km'den sikertir... götü acıyan piçler de gelir nick altında ağlar...
    6-özel mesajlaşmada kuyruğunu götüne kaçırıp cevap bile veremeyen dangalaklar, haftalar sonra gelip nick altına sıçarlar....
    daha ne kadar itin bir tarafına girmek istiyorsunuz oğlum? bi siktirin gidin lan..
hesabın var mı? giriş yap