• hassas sahsiyet, cilgin genclik sembolu, yan komsum, iyi yurekli adam.
  • an itibarıyle, 4 yıldır entari giymemiş olan üçüncü nesil çaylak*...
  • an itibariyle, yazdıklarımı anlamayan hatun bireyin; kendini ifadelendirme biçimi...
  • hakkınızda en ince ayrıntınıza kadar her şeyi bilmek isteyen insanların beraberinde arkadaş olarak getirdikleri kişi.

nitekim her entry - yolla aktivitesi akabinde telefon çalar..

- ben bu entry ni anlamadım
    - (içten içe bir sinir dalgası ama ses gayet normal) neresini anlamadın?
    - genel olarak anlamadım yani.. nasıl sigarayı bırakmana vesile olacak?
    - (nevriniz öyle döner ki bu daral denilen arkadaş sebebiyle; içinizden şunları geçirirsiniz : "eeeh eytere bea! nedir sizden çektiğim... yeter bıktım artık takip etmeyin yazdıklarımı rahat bırakın beni. birer hayat edinin bu arada kendinize de!*" )(ama ağzınızdan çok farklıdır) öyle işte. olacak bi şekilde vesile.

akabinde trip atar arkadaşımız. kendisi loaded bir insandır zira. daha bi yapış yapış olur her şey... bu sefer siz de dayanamayıp kendi daralınızı ortaya koyarsınız. sonunda ne olur? anlamayan yine siz olursunuz... anlayışsızlık ve de acımasızlıkla suçlanan da siz olursunuz.
    bi güzel son verilir muhabbete. hayata bi ara vermek istersiniz. bik bik bik bik yeter ama değil mi? zaten zilyon tane probleminiz vardır. psikopatlıksa zaten en alasını yapacak noktadasınızdır. sizi sinirlendirecek adam 8 kere daha düşünmeli öyle karar vermelidir. bunu bile bile gelip entry sorgulaması yapan adamı çiğ çiğ yeme hakkını da en bi doğal biçimde kendinizde bulursunuz.

daral böyle bir şeydir. söylemek isteyip de söyleyemediklerinizin transkripsiyonudur çoğu zaman.

.

*
    *
    *
  • asiri sikinti basmasi durumudur..
    genellikle dar mekanlarda kalan insanlarin basina gelir.
  • ciktigi butun kizlari timsaha kaptiran karakter..
  • konustugu gibi yazmasini beceremeyen insan
  • aksam saatleri oldu mu, is cikisina dogru bi ziyarete gelir bu. etrafinizda bir cember orer. oylesine yuzsuzdur ki geldigiyle kalmaz bi de zamani yavaslatir, gogsunuze oturur.
    rengi siyah, sesi alcaktir.
    karsinizdaki koltukta yaniniza oturup yerinizi daraltir, masanin karsina gecip ayaklarinizi her uzattiginizda ona carpmaniza neden olur.
    kahveyi bitirir, isiklari acar, gun isigina bir perde ceker.
    size bi sigara uzatir, kendisi de birtane yakar. siz icseniz de icmesenizde kendi ictiginin dumanini yuzunuze yuzunuze ufler, sizi bogar.
    aklinizla oyunlar oynar, cevre alginizi degistirir, insanlardan sogutur, bi de o insanlari gereksiz bu zamanda basiniza sarip ustunuzde guc denemesi yapar.
    sizi bir salincaga bindirir, bir ileri bir geri sallar, ta ki birisi sizi durdurana kadar...
    gitsin bu.
  • kalbin fındık kıracağının içine konmuş ve çatlatılmak üzere sıkıştırılıyor gibi olduğunda içinde bulunduğun haldir.
hesabın var mı? giriş yap