• gonderilmemis mektuplardan fazlaca etkilenmis suser..
  • henuz vakit erkenken the last hard man ve $ahsim tarafindan dogru yolu bulmasini temenni ettigimiz kisi. "yok o bize gelmez", "onu hic karistirma" triplerimize kizmi$ olabilir. yanli$ anlamamasi umuduyla smileylerden bir demet sunuyoruz kendisine...
  • visual basicci arkadas ayni zamanda.
  • sabahın köründe pek bi sevilen dostun* evine binbir güçlükle gittikten sonra "angel'ım benim karşıda oyunum var hadi oraya gidiyoruz" diyerek sürükleyerek sabah işkencelere katlanarak geldiim yerden 5 dk uzak bir yere götürmesi sonucu tanıştığım* oynadıklarıfr oyununun son yarısında susmak bilmediğim hatta dmlerini kızdırcak kadar bilmecelerine karıştığım, zorla susturulmam sırasında sözlük yazarı olduğunu öğrenip power attack yap diye baski yaptığım hoş sohbet, uykucu dwarf*
  • ayrıca eğer bu kaar çok uyku lafı etmeye devam ederse kendime benzetceğim kişi veya daha da kötüsü rüyalarına gircem!!*
  • henüz çoook genç bir lise talebesi iken oyunlarıma huysuz ve geçimsiz bir dwarf olarak iştigal etmiş kişi..
  • kendileri gazabmizdan** ` :angel witchin tırnakları` kurtulamayacaktır..
  • pek eglenceli pek neşeli insan.. pekte güzel nasihat ve tavsiye verir*.. şu zortek zirvesini düzenlesin de gidek artıkın..*
  • benim her daim saçma sapan muhabbetlerimi dinleyen akıl veren ölümden döndüren :) tetrinet yoldaşım. süperizdir yenen olduğu nadir görülmüştür bide aib i aldıkmı yanımıza (aslında exeli rakibimiz emme oda olursa) süper olucaamıza inanıyorum.
  • photoshopta uçuşan ışıldak yıldızlar yapabilmemi sağlayan, pek file transfer bir üniversite arkadaşı.
hesabın var mı? giriş yap