şükela:  tümü | bugün
 • normal boyaların iki katı fiyata ve ebata sahip olmakla aslında aynı fiyatta ve kalite bakımından market boyalarından kat kat üstün bir marka. ben sadece boyasını kullandım, onu tavsiye edebilirim. satın aldığım yerdeki adam bunu kullan bir ay saç kremi kullanman gerekmeyecek demişti, hiç öyle bir beklentiye girmedim, satıcı işte abartıyor dedim geçtim ama adam doğruyu söylüyormuş. her ne kadar günlük elektriklenmeye etkisi olmasa da suyu görünce saç yumuşacık oluyor. gerçi ben bunu boya silici * kullandıktan sonra kullandım, saçı açtıktan sonra birkaç gün dinlensin dedim iki gün ancak durabildim saçlarım bayağı yıpranmış gözüküyordu, boyadıktan sonra normal bir görüntüye sahip oldu belki standart bir boya ile boyasaydım yine yıpranmış görüntüsü kalacaktı. bunu ben de bilemiyorum.
  ama kullandıktan sonra hiç sebep yokken arkadaşlarımı arayıp böyle bir şey var haberiniz olsun dediğim ilk üründür. öyle de memnun kaldım.
 • şunu kullandığınız takdirde, 2-3 yıkama sonunda saçınızda kepek kalmayacaktır.şimdiye kadar gördüğüm en iyi kepek şampuanı.kuaförlerde falan bulabilirsiniz.
 • ilk kullanım da bile yagının faydasını gordum.abartmıyorum harika bişi bende inanamadım. http://sachane.com/…in-sulfatsiz-sampuan-250ml.html sampuanı da ucuncu kullanısım fakat hayran kaldım. kesınlıkle cok işe yarayan urunleri var.
 • davines parma-italya'da kurulan güzellik ürünleri üreten şirkettir. italyanlarin güzellik anlayışı estetikten ziyade sürdürebilir şıklık ve tarz üzerinedir. nitekim ilgili markanın mottosu "the sustainable beauty" dir.

  türkiye'de ürünlerine ulaşmak kolay olmadığı halde yurtdışına göre pahalı satılmaktadır.

  ben kendisiyle wax arayışı içerisindeyken tanıştım. davines strong dry wax gerçekten yumuşak ve istediğiniz şekil vermek için imal edilmiş. kokusu sanki içerisinde kendisine ait bir parfüm barındırdığı hissini uyandırmakla beraber, şekil verdiğiniz saçınızın gün boyu aynı şekilde sürdürebilirliği açısından sınıfta kalmaktadır.

  örneğin benim saçım orta uzunlukta bir saç olarak (medium) istediğim şekli vermek için 2-3 kez fındık büyüklüğünde kutudan almam gerekti. bu wax yumuşak geçişler için ideal olabilir fakat 24 saatlik bir günde verdiğiniz şeklin gün sonuna kadar sizinle olmasını garanti edemez.

  şekil verme kabiliyeti: 3/5
  koku: 5/5
  fiyat: 2/5
  uzun saçlarda kullanılabilirlik: 2/5
  saçtan kolay çıkma: 5/5
 • uzun zamandır gereksiz kozmetik ve temizlik ürünü almama kararımı delip geçebilen tek markadır. fiyatı biraz fazla olabilir ama o kokusu o doğallığı paha biçilemez cinsten.

  kuaförümün tavsiyesi üzerine aldım. açıkcası bir sefer alırım bırakırım diyordum. ilk kullandığımda alışkın olduğum çiçek -meyve kokulu şampuan kokusunuda alamadım. kokusu o kadar keskindi ki kafa derim yandı, gözlerim yandı. vicks ile yapılan buhar banyosu hissi yaşadım. buram buram mentol ve bitki yağı kokusu..

  ama saç kuruyunca, güneş vurduğunda ısınınca, saç derim terlediğinde ve gece başımı yastığa koyduğum her seferinde o kadar güzel kokuyor ki. sanki ıtırlı bir tarlada koşuyorum gibi. ayrıca yağlanma yapmıyor.
 • cüzdan düşmanı ama saç derisi dostu şampuan markası.
  arada bütçeme acıdığım için piyasada satılan market şampuanlarına yöneleyim diyorum ama saç derim anında tepki veriyor, kabuk kabuk dökülme yapıyor, kaşınıyor, tipi kayıyor vs.
  gerçi bir yerlerde kaliteli ve pahallı şampuanların daha fazla kanserojen madde içerdiğini daha zararlı olduklarını okumuştum artık ne kadar doğru bu marka için de geçerli mi bilemiyorum, kısmet..
 • kaliteli sülfatsız şampuan çıkaran italya menşeili güzide firma

  şampuanları pahalıdır ama çok kalitelidir, özellikle energizing serisinde doğallık konusunda eline su dökecek başka bir marka yoktur