şükela:  tümü | bugün
 • kısaltma kodu dbc olan, neo platformu kullanan icolardan bir diğeridir.
  diğeri için:
  (bkz: red pulse)

  ana hedefi yapay zeka üzerine geliştirilmiş makinelerdir. toplam adet 10.000.000.000 (10 milyar) olacak şekilde tasarlanmıştır.
  ico satışı bitip kucoin borsasında resmi hayatına başlamıştır.
  en önemli özelliği mine edilebiliyor olmasıdır. ico’da 5 milyar adeti satılmıştır ve geri kalan 5 milyar adeti mining ile çıkarılacaktır.

  madenci olsam zorluk seviyesi düşüklen bütün ekran kartlarım ile bunu kazardım..
  bugün resmi hayatına başladığı için şuan pahalıdır, fiyatını 3-4 saatte x3 yapmıştır. kâr satışları geldikten sonra düşme eğilimine geçince alabilirsiniz. e tabiki düşmeyedebilir tamamen şans işidir.

  kucoin borsası hakkında daha önceki yazdığım açıklamalı entry: (bkz: #72964594)

  sürü psikolojisi yerine teknolojiye yatırım yapmaya devam edin, hiçbir zaman üzülmezsiniz..
 • birkaç güne huobiye giriş yapacak token, yapay zeka konusunda doktora sahibi birkaç geliştirici ve yönlendirici tarafından geliştirilmiştir. girdiği yarışmada, alanının en iyisi seçilmiş olup en önemli özelliği ise canlıda bir uygulamaya sahip olmalarıdır.

  (bkz: bu tokenı kazan bizim evin önünü de kazdı)
 • 2 ocak 2019 için beklentim 4,5 - 6 dölar olan tokenların yoktan var edilmişidir. *
 • sessiz sedasız artışta olan bir kripto para birimidir.
 • total supply'ının henüz %10'u bile piyasada olmadığı için almaktan vazgeçtiğim coin. mevcut trend ile kısa vadede kazandırabilir ama bu coinler piyasaya çıktıkça değeri düşecektir.

  not: coin'lerin nasıl piyasaya verileceğini araştırmadım, o yüzden yanılıyor olabilirim.
 • disney ile olaya giriyoz diye tiwit atmışlar.

  --- spoiler ---

  deepbrain and the disney brand licensor jointly launched the mickey mouse series early education robot. ıts total amount of shipments in 2017 reaches more than 3 million. ın the future, a comprehensive intelligent upgrade is on the way.
  --- spoiler ---

  son 7 günde %70 zarar etmiş bu arada.

  çingenelik adet olmuş. binance - kucoin
 • bu arkadaş ile 1000 satoshi iken tanıştık, gelecek vaadediyordu. bir miktar aldm. sonrasında 4x yaparak 4.000 sathoshi seviyesine kadar geldi. ama öyle bir tırmanışı vardı ki, sakin sakin, yavaş yavaş. bir anda çılgın atmadı yani, güven verdi. neyse ufak bir süre oralarda tutundu da. ama ne olduysa oradan 1.400 sahoshi seviyelerine serbest düştü. hala tutuyoruz ama iyi mi ediyoruz bilemiyorum.
 • dongyan wang reyise kırbacı vermiş kripto para. binance'e gireceği haberleri resmi telegram hesabında dillenmeye başladığına göre, uçuşa yeniden başlayacak olandır.