• istanbul'daki manevi kız kardeşim.sözlüğe renk katmasını bekliyorum çılgıncasına... (08.01.2005 20:31)

2004 yazında home forumlarından* attığı ilk özel mesajdan sonra, 6 mayıs 2005'te odakule'nin önünde ilk kez kanlı canlı görene kadar internetten, ardından olabildiğince sık yüzyüze görüştüğüm, ve en sonunda artık kendisi olmadan yapamaz hale gelince her anımı ama uzaktan ama yakından beraber geçirdiğim, tanıma şerefine nail olduğum insanlar içinde, hayatıma giren en özeli, sevdiğim ve sevgilim.

...ve eşim.
  • üniversite yıllarında, ortak bir projemizi son güne bırakmamızdan ötürü, totomuz tutuşur ve akabinde "battı balık yan gider" diyerek - o sırada mı ondan daha önceleri mi bulup da - kullanmak için can attığımız kelime, mamafih'i, ödevde yerli yersiz kullanmaya karar veririz, bu aprilkız ile.

yanılmıyorsam, o dersten kalmıştık mamafih mezun olduk.
  • üniversite yıllarında, birbirimizin görüş alanına girdiğimiz an (ki genelde sabit olan ben, yürümekte olan o olurdu), gülme krizine girdiğimiz an'a tekabül ettiği için; selam vermek için uygun mesafeyi beklemek'in verdiği sıkıntıyı yaşamadığım yegane kişi hatta yegane canlı olabilir.
  • küçükken uf olmus yeriyle ilgili hazir kocaman kiz olmusken mini bi operasyon geçirip seker seker taburcu olmus bir insandir kendisi,bak o kadar da korkacak bisey yokmus ama di mi?

(bkz: afferim sana)
  • şu ana kadar izlediği konserlerden, mezun olduğu okullardan, gördüğü ülkelerden, yaşadığı sevinçlerden/acılardan izlemediklerimi, mezun olmadıklarımı, görmediklerimi, yaşamadıklarımı sanki kendim izlemişim, mezun olmuşum, görmüşüm, yaşamışım gibi hissedebildiğim yegane insan. ve neredeyse dört senedir evinden her çıktığımda balkona çıkıp bana el sallar, ayda bir de çıksam, iki günde bir de çıksam şaşmaz, o balkondan o el sallanır. *
  • "hayatı six feet under tadında yaşayanlar derneği" üyesidir kendisi.

yalnız kendini claire fisher sanıyor, yazık..

imza: nathaniel samuel fisher jr.
  • deionarranın birkaç yıl önce tarafımdan deiştirilip orada burada kullanılmaya başlanmış hali.
    (bkz: aciklama ihtiyaci duymak)
  • mitolojide şaka yapan tanrıça.
  • (bkz: deionarra)
  • gece gece 450 km öteden "kar yagıyor, gaza geldim, aksiyona girelim" moduna girebilen bir insandır bu. bir nevi enerji topu, bildiğin pikachu. dürüm yir misin?
hesabın var mı? giriş yap