• 2000 - stockholm doğumlu makedon asıllı isveçli merkez orta saha oyuncusu. kanatlarda da oynayabilen kulusevski, 2016 yılında transfer olduğu atalanta altyapısında forma giymektedir.
  • ilerde ismini sıkça duyabileceğimiz isveçli kanat oyuncusu.
  • parma'da sağ kanatta sol ayağıyla adalet dağıtan makedon asıllıı isveçli sivilce reis. atalanta 30 milyon eurodan aşağı satarsa ciddi hata yapar. futbolcunun yerinde olsam juventus'a da gitmezdim ayrıca. genç bir yıldız adayı için uygun bir takım olduğunu düşünmüyorum.
  • bonservisine 35m euro ödeyen juventus ile 4 senelik sözleşme imzalamış. ayrıca anlaşma ilerisi için 9m euroluk bonuslar içeriyor. bu sezonu kiralık olarak parma'da geçirecek.
  • merkez orta saha pozisyonunda çok başarılı olabilir.
  • 2016 da 165 bin euro'ya atalanta'ya transfer olmuş, 2020 ise 44 milyon euro karşılığında juventus transfer gerçekleştirmiş oyuncudur.
    türk takımlarının yerinde olsam sırf bu transferi baz alarak kuzey avrupa ülkelerini izleyen varsa scout'larımı kovardım.
  • sarri denilen izmarit bağımlısı atm memurunda heba olacak olan genç. taraftar baskısı olmadığı sürece veya ilk formasında efsanevi bir performans sürdürmediği sürece oynayacağını sanmıyorum.

ama transferi beni çok sevindirdi. rakitic, vidal gibi isimler geçiyordu bu sezon için, mevkidaş değiller tabi ama bunu tercih ederiz.

izmarit bağımlısı arkadaş kulüpten gittiğinde yolunu bulacaktır.
  • top tekniği,oyun zekası,kuvveti çok iyi seviyede takım oyununu da iyi oynuyor ve bunları yaparken 20 yaşında. juventusa hayırlı olsun birinci sınıf bir futbolcu aldılar. en az 10 yıl mevikisinde en iyiler arasında zikredilir ismi.
  • merkez orta saha orjinli bir oyuncu olmasına rağmen pirlo tarafından forvet oynatılan isveçli futbolcu.
  • çok çirkin tipi var... ileride korkunç iyi topçu olur bu adam. o fiziğine rağmen hızı ve temposu inanılmaz yüksek.
hesabın var mı? giriş yap