• - bazi zamanlari katlayarak tavan arasina kaldirmistim tabi ondan cokunce tavan bende hemen pembe tavsanin altina kaciyorum tam tavsan kenara atladi bende tutmadim ne tutucam kenara atlayan pembe bi tavsani belki de zaten hic orda olmayabilir ki hem zaten tahtalarda canimi "acima di kiiiii", neyse sonra krikoyu yidim karnim doyunca bi gegirdim araba oldum, dut duuuut diye yine tam gidiyorum, yahu bu evin yollari ne kadar da genismis, cikabilmek bilinmedi, bas gaza bas, eee bu sehrinde butun yollari taksimemi cikiyor, sarimsakla calisiyo bu araba beyim bedava degil, bara arabayla girilmiyomus, damsiz bile giriliyor ama arabaysan giremezmissin!!! bak bak bak.. e icerde motor dolu¿ neyse kizdim tabi bende, o zaman dedim ki ben de acik hava sinemasina gideyim, meydana gittim, polis geldi buraya park edemessiniz dedi, dedim beyefendi koskoca hatunu gormuyo muyusuz? aa dedi pardon.. sasirmis tabi, sonra bende bi sasirdim aaa insanmisim, o zaman bara gidebilirim!!! gittim bara, bi takim insanlar bi takim yerlerini sallayarak sesler cikariyolar, bazilarida ellerine bi takim ahsap metal aletler almislar abilere pipilerini gosteriyolardi, gunumuzde buyuyen cocuklar pipilerini gosterirken utanmiyolar olsa gerek demek ki.. sonra kokulardan egsosum tikandi... haydaaaaa yine mi araba? duttt duuuttt bastim ciktim.. nedense nerden ciksam bu butun yollar eve geliyo.. geldik mi?
  • - güzel elbiseleri giyip kuşanacağım
    senin önünden geçip sana bakmayacağım
    beni kırdığın gibi kalbini kıracağım
    beni dinlemedin ya seni duymayacağım..

yürüüüüüüüü ancaaa gidersiiin!!
  • - ben deli değilim abi !!
  • - yo yaniliyorsun antuan, sör kabriyonetle aramizda olanlar sandığın gibi degil, daha çok sandalye gibi... ama sen yinede sand alip ye me.. midene oturur... biliyor musun antuan, senden sonra bu daglara çiçek eken olmadı, çi çeken de olmadi.. ama bunlarin hicbiri senin umurunda degil degil mi antuan.. zira umur unda ne yapsin, 3 beyazi birakti... tabi antuan... an'ina tuuuuuuuu diye tukurdugum an di hayatim en dogru karari, yagmursinegi...
  • - tanışıyor muyuz?
    - hayır ama ismin cevat.
    - olabilir ama ben sana da cevat diyeceğim.
    - teşekkürler cevat.
    - ama hangi cevat?
  • - hey corç versene borç.
    - olmaz maykıl bende de yok.
  • odadan içeri girip penceremin önüne konmuş kelebeğe sesleniş:
    - naber la?

akabinde göze çarpan minik sevimsiz örümceğe serzeniş:
    - sana demedim salak.

inkar moduyla kapanış:
    - deli değilim ben! değilim! bırakın beni!
  • olum... bak... hayat gailesini hic takmayan biz varya, hani bazimizin zaten oyle bi derdi yok, bazimiz var da dert etmiyor (halimiz itlerde keyfimiz beylerde diyorgiller) bak... sirf bu yuzden bu zekamizdan yararlanan ibne ezbercilerin elinde bi dunya donuyor ve biz, lan.. simdi cok agir kufur edip yine vazgecip yazamayacagim. bi de cocugumuz varya bizim. cok daha sinirli ayni zamanda mutlu olarak hic bu dunyayi kafaya takmadan ogluma baska bi dunya yaratmamda mumkun olmadigindan acayip sizofren diyoglara girip cikarken elektirik faturasi kac para gelmis bakmadan edemedigimden virgulsuz kafa karisikligini nokta edit etmeden paylastigimda cumlenin burasinda artik kacirmis olan arkadaslarimin alismisliginda olmak istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap