peperuhi

  • 3619
  • 3
  • 2
  • 0
  • dün

okul servisinin arkasında şarkı söyleyen kız grubu

okul servisinin arka koltuklarında şarkı söyleyen kız grubu. şimdi aranızda cingit kızlar "yaaa ne var bunda söylerim söylemem" diye çemkirecektir bilirim. fakat, gerginleştiriyolar ortamı buna eminim. ellerini kollarını aça aça her hecede o ellerini "huvş huvş" diye indirerek, bağıra bağıra "geeeğl yaaağğğriiiğğm oğğğl sultaaağnıığğğm oğğğl hercaaiğğğ" diye şarkı söylerler. bunların arasında mutlaka iğrenç espri yapan kurtlu bi erkek evladı da olur (ki genelleme yapıyorum ki bunlara çakal arkadaşları "kız yalakası" sıfatını layık görmüştür heyo). "karga sen sus ehehe meheh" diye öndekilere hayatı zindan eder kızlarla brlikte. bu kaknem kızlar kolkola girip sağa sola hafiften yatarak "agrıeee dagın eteğindeeaaa uçan güverciğğn olsam" diye çevredekilere "hani biz de boş değiliz, populer kültür gibi şark kültürüne de yakınız aga" mesajı verirler. okul pikniği, müze gezisi gibi aktivitelere bayılırlar.

ben kendi adıma; devlet yasa çıkarsın istiyorum bunlarla ilgili. bağıra bağıra şarkı söylemesinler istiyorum. "ne söyleyelim" diye biriblerine baktıktan sonra aralarından birinin amigo gibi "hadieee dur o sarııı odalardaaaa durabiliğğğrseeeğğn" diye anırmasını istemiyorum. o taraftar gibi sallanan kollarını kırmak istiyorum. evet içimde derin fantaziler barındırıyorum bu konuyla ilgili. faraza botumu çıkartıp ağızlarına girişmek istiyorum.

gothic kızlarımız ne akıllı halbuse bi günden bi güne "fuckiiğeeenk" dediklerini duymadım. girişmek istiyorum size tiki kızlar, kafanızı direksiyona vurmak istiyorum... ne olur yapmayın...

devamını okuyayım »