• az önce şans eseri youtube üzerinden karşıma çıkan keyifli müzik grubu.
    organda delvon lamarr , gitarda jimmy james ve davulda david mcgraw bulunmakta.
    soul,caz, rock 'n' roll ve blues gibi türleri birleştirmekte gayet başarı oldukları kaçınılmaz.

daha yakından tanımak isteyenler için dlo3

uzun zamandır arayış içersindeydim diyorsanız kexp'nin youtube kanalı kexp-delvon lamarr organ trio

spotifyden dinlemek için delvon lamarr organ trio
  • metafor yap derseniz, müziğin kebap halidir. hani etin en güzel yerinin en güzel baharatlarla harmanlanıp en iyi ateşle etin pişirilmesi neyim gibi bişin. :)

edit büdüt: imla
  • youtube'da kexp live yayınlarını rastgele izlerken denk geldiğim olağanüstü yetenekli insanları barındıran muhteşem sound'a sahip grup.
  • özellikle organ çalan dayının beyninin incelenmesi lazım, müthiş.
  • organ, caz gitar ve davuldan oluşan 3 kişilik soul-jazz grubu. organ ve gitar groove'ları üzerine doğaçlama çalınan melodilerle, saatlerce dinlenilesi, inanılmaz chill bir sound'ları var. bir müzisyen olsam tam olarak böyle müzik yapmak isterdim. ayrıca giyim tarzları da ayrı şık ayrı otantik. 3'ü de ayrı cool. velhasıl, her anlamda çok özel ve otantik bir grup olur kendileri...

(bkz: close but no cigar)
  • org çalan ve beyni incelenmesi gereken dayı malumunuz, delvon lamarr.

eli kulağında, sevgililer gününde çiçek, balon, çikolata, ayıcık yerine “live in loveland” plağını alıp götürmeyi düşünüyorum.
  • bambaşkaymış bunlar (şu da)
    funk diye geldik nerelere çıktık.
    yoksa bunlar soul&funk diye kandırıp caz'a mı devşiriyorlar nedir
hesabın var mı? giriş yap