• demir eksikliginde kullanilan ilac oldugunu soylemek zor degil tabii. soyle detaylari var:
    demir ilaci almadan uc saat oncesinde ve sonrasinda sut ve cay icmemeniz gerekiyor. cay ilacin etkisini sifirliyor. sut ve sut urunleri de felaket mide bulantisi yapiyor.
  • her ne hikmetse kullandığımda kahveden tiksinmeme sebep olan ilaç türü. normalde damarında kahve akan biri olarak; günlerdir kahve içmedim, zerre aramıyorum ve hatta kokusuna dahi tahammül edemiyorum. içim acıyor şu anda, içim. bana bunu nasıl yaptın doktoooor?
  • hayatım boyunca ihtiyaç duymama rağmen bir türlü düzenli kullanamadığımdan dolayı faydasını da görmediğim, demir eksikliği durumunda kullanılan tablet, şurup ya da enjeksiyon şeklindeki ilaç. c vitamini desteği ile birlikte kullanmak, vücuda aldığınız demirin emilimini artırır.
  • yaptırdığım rutin bir kan testinde doktorun bana "demirin bitmiş senin, dikkat dağınıklığın falan olmuyor mu" diye verdiği ve kullanmaya başladığım ilaç. dikkatim toplandı mı bilmiyorum ama iştahım feci açıldı. sabahtan akşama tek pohaçayla duran ben şimdi sabah kahvaltısında aperatif olarak kuzu çeviriyorum.
  • 2 yıl aradan sonra yeniden başladığım ilaç. ferrosan kullandığım için en son zehirleniyordum şimdi kullandığım ilaç daha az etkileri olan, daha kolay yutulabilen türden.* fakat gerçekten yan etkileri bitirdi beni, günde 3 tane türk kahvesi içen ben hiç içemiyorum, her şey mide bulantısı yapıyor, gerçekten başka yolu olsa da şu ilacı kullanmak zorunda kalmasam keşke.
  • şiddetle tavsiye edebilirim sidefer gb çok başarılı bir seri hem de diğer kan ilaçları gibi kabızlık olmuyor bununla birlikte akşamları da bi adet magnezinc alırsanız herşey çok güzel olacak
  • bitkilerde kloroz durumunda kullanılan ilaç.

para boksa sequestrene, para yoksa kara boya * kullanıyoruz.
  • (bkz: nutrigen ferromixin)

çocuğunuz için kullanın. sonra bana teşekkür edersiniz.
  • tablet formundan yarar göremediğim, şurubunun da tadını sevmediğim ve aynı şekilde faydasını göremediğim ilaçtır. çözümü damardan demirde buldum. iki gün hastanede yatışınız sağlanıyor ve serumla demir alıyorsunuz. altı aya kadar size yetiyor.
  • solgar gentle iron üzerine tanımam. yılların sorununu bir iki ayda düzeltti.
hesabın var mı? giriş yap