• dün gibi gelen bir süreç başlayalı 2 yıl olmuş. kaliteli zaman çabuk geçermiş derler ya senle olan şey tam olarak bu. sanki 20 yıldır hayatımdasın sanki her günümü doya doya senle geçirmiş gibi hissediyorum. oysa durum biraz farklı olsa bile senle hayatta olmak bana en iyi gelen şey. hayatımı ifade ederken hissettiğim çoğu şey senle ilgili artık. bunu bana yaşattığın ve bu serüvene başlattığın için teşekkür ederim. her ne kadar sade bir teşekkür içimdeki duyguları ifade etmese de iyi ki tanımışım seni sevgilim. kurabiyelerin efendisi...
  • tatlı muhabbeti olan badim. hep mutlu olsun !
  • iyi ki var olan can badim ! yaşlanmaz o :)
  • dünyanın en tatlı insanının doğum günü !

hep pozitif kalman ve gülümsemen dileğiyle .
  • merhum yazar. *
  • bugün doğum günü olan can badim!
  • iyi ki doğdun sevgili hayatıma kattığın muhteşem her şey için sana teşekkür etmek az. ömür boyu mutluluğun daim olsun hep birlikte.
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • hayatımdaki nadir güzelliklerden kendisi. sevgisini, sohbetini, film önerilerini, izlemediğim filmlerde verdiği spoilerlarını, karşımda durunca gözlerini ayırmadan bakmasını ve bana bakarken kendisini izlemesini çok sevdiğim insandır.

iyi ki doğdun da hayatıma girdin kurabiyelerin efendisi.
  • gece yaşamayı daha çok sevdim kendimi bildim bileli. sokakların boş, deniz kenarlarının tenha olduğu, caddelerden arabaların tek tük geçtiği saatlerin adamıydım ben hep. kalabalıklardan hep bunalırdım. gürültüden nefret ederdim. sessizlik içinde yalnız kendime kendime olmayı hep daha kıymetli gördüm. ne kadar fazla insan o kadar fazla sorundu. gereksizdi yani. insanların hayatına dokunmayı da pek sevmedim. yeni insanlarla diyalog kurmayı bırak hali hazırda hayatımda bir şekilde yer bulmuş insanları bile çekemediğim oluyordu. bu noktaya kadar boktan kendimi afilli bir şekilde anlattım sanki. zaten sonrası önemli olanı oraya geçelim şimdi.

senle ilk tanışma günüme geliyorum. sıradan bir gecenin bitiminde, hayattan bunalmış sen ve yardım çığlığın. beni ilk çeken nokta buydu. müzisyenler arasında iyi şarkılar birbirini andırır geyiği vardır. gerçeklik payı da vardır bunun aslında. sendeki o bunalımda kaliteliydi sağlam bir acıydı ve benim çektiklerimi andırdı biraz. öyle düştüm sanırım sana. günler günleri kovaladı. ben erken uyanmalara başladım. kalktığım yerden telefona uzanıp mesaj atılmış mı diye bakmalar başladı. her şey hızlandı kendi açımdan. kaptırıp gittiğimi ilk trip atacak konuma geldiğimde farkettim ki sen bunu gayet biliyorsun.

fazla uzatmayacağım yazacağım çok cümle söyleyeceğim çok şarkım vardı ya neyse.

sessizliklerime nefes, dertlerime çare, sinirli hallerime sakinleştirici, sevgisiz hallerime sevgili olupta benle yaşadığın her güne en ufak sevgi kırıntına gözlerini dikip bana bakmana hayatıma dokunmana binlerce kez teşekkür ederim. bana sevmeyi öğrettiğin için de ayrıca mahcubum. en çokta varlığınla dünyayı güzelleştirmene teşekkür ediyorum.

seni düşünmek güzel şey, ümitli şey
    dünyanın en güzel sesinden
    en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey

fakat artık ümit yetmiyor bana
    ben artık şarkı dinlemek değil
    şarkı söylemek istiyorum…

çok okudum sana bu mısraları. inan seni sevmesi daha keyifli.
    seni seviyorum en kıymetlim.

her ne kadar hayat istediğimiz gibi gitmese de umudu bırakacak değilim.

elbet bir gün
hesabın var mı? giriş yap