şükela:  tümü | bugün
  • http://www.dersville.com/ adresinden ulaşılabilen bir özel ders ilan sitesi. reklam olarak algılanmasın, bi bagım yok üyeliğim var sadece. hic bir entry olmadıgını gorunce de not dusmek istedim. belki baska merak eden vardır diye. site hakkında tek bildigim, sektörde iddialı olmak istediklerini ufak bir telefon konusmasında kurucusu sayesinde öğrendim.

    http://www.dersville.com/ankmatematik bu da benim üyeliğim, olurda ankarada matematikle ilgili sorunları olan arkadaslar ulasmak isterse site üzerinden ya da burdan ulasabilirler.
  • alacakları üç kuruş için insan onurunu hiçe sayan, sektörü yalanla dolanla işine geldiği gibi kullanan sözde site. haberim olmayacağını düşündükleri için arkamdan sallayan bu insanlar, söylediklerinin arkasında duramayacak kadar acizdirler ki hesap sormak için aradığımda telefonuma cevap vermemişlerdir. ha buraya başvuranlar da eğitmene olumlu olumsuz dönüt yapacak olgunluğa erişememiş cebi şişkin kodamanlardan oluşmakta. an itibariyle maruz kaldığım bu kaba davranışları nedeniyle üyeliğimi iptal etmiş bulunmaktayım.