şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşım! sen evleneli 5 bilemedin 6 yıl oldu. ne diye devamlı düğün fotoğrafını paylaşıyorsun. ne diye her perşembe ben senin düğün fotoğrafını görmek zorundayım. yok kocişimle ilk dans, kayınbabamla ilk halayımız vb... oğlum neyine yetmedi o düğün. neyine yetmedi o kolbastılar, ankara havaları... bide yazmış altın “keşke bir daha olsa.” bak manyağa bak!!!! bide o fotoğrafların altına yorum yapmaya zorluyor seni mevzuya ilgi çekmek için. fotoğraf paylaşılıyor, kişiler etiketlenip bide size atfen bir yorum” canım arkadaşım @semanur ne eğlenmiştik :))” yeter artık sevgili düğüncü arkadaş yeter....
  • düğün lobisinin evlenmek istemeyenler üzerinde uyguladığı psikolojik baskıdır. yani bekarları zorla evlendirip ellerindeki rahat ve huzuru almaya çalışıyorlar! ey düğün lobisi, sen kimsin ya? bekar milletimiz sizin bu oyununuza asla düşmeyecektir. biz büyük resmi görürüz ama sizin düğün resimlerinize asla bakmayız.
  • mutsuzluklar içinde eski mutlulukları hatırlatma acizliğidir. "şimdi mutlu olmadığıma bakma, düğün zamanları hayat bana güzeldi" mesajı verme çabasıdır. içgüdüsel bir davranış olduğundan çok üzerine gitmeyin bu tarz kişilerin, lakin hayatları sevilmiştir çoktan.
  • valla bu furyadan nefret ettim black mirror bölümü gibi herkes elde telefon halay çekeni videoya alıyor görgüsüzlüğün daniskası valla yeni nesile zeki olun yazılımcı olun diyoruz adamlar düğün fotosu çekiyor 95 te doğup düğün fotosu atmak ne yahu sürekli valla herşeyden tiksindim. düğüne gitmek ne bir kere ya düğün ne amk. bitmesi gereken bir gelenek